به روز شده در ۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۰:۲۷
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ ساعت ۱۷:۲۴
کد مطلب : ۱۹۷۰۹۷

پرسپولیس یحیی بهتر از پرسپولیس کالدرون

گروه ورزشی: پرسپولیس دو گل به تیم خوب تراکتور زد تا در صدر جدول باقی بماند. پرسپولیس یک بازی سخت و حساس را برد. به این دلیل که تراکتور از ۴ بازی گذشته خود ۱۲ امتیاز کسب کرده بود و شرایط روحی و روانی خوبی داشت.
پرسپولیس یحیی بهتر از پرسپولیس کالدرون
پرسپولیس یحیی بهتر از پرسپولیس کالدرون بازی کرد. یحیی گل‌محمدی با به میدان فرستادن توأمان علیپور، ترابی و اوساگونا نشان داد به دنبال بازی تهاجمی است و اهل ریسک و احتیاط نیست. پرسپولیس خیلی زود و روی یک ضد حمله به گل رسید تا به تراکتور نشان دهد برای برد به زمین آمده است.نکته قابل تأمل در این دیدار دفاع خوب پرسپولیسی‌ها بعد از گل اول بود. به واقع شاگردان یحیی خیلی خوب بازی را اداره کردند و البته کاملاً مشخص بود به یک گل راضی نخواهند شد و دوباره به بازی تهاجمی خود ادامه خواهند داد. یک سوپرگل از وحید امیری کار را تمام کرد و اخراج ساکت الهامی هم مزید بر علت شد که تراکتور در نیمه دوم دیگر آن تیم همیشگی نباشد. فوتبال عصبی تراکتوری‌ها بزرگترین مانع برای این تیم برای رسیدن به گل بود! هر چند دامنه اعتراضات به یک تیم خاص محدود نمی‌شد و دیروز پرسپولیسی‌ها هم در برخی از صحنه‌ها اعتراض می‌کردند، اما کاملاً مشخص بود که تراکتوری‌ها خیلی زود عنان اختیار را از دست می‌دهند و روی هدف متمرکز نیستند. در نهایت نتیجه آنی شد که پرسپولیس می‌خواست و البته باید به صراحت به این نکته اشاره کرد که پرسپولیس به مراتب بهتر از تراکتور بازی کرد.

فوتبال جنگ حواشی و اعتراض به داوری نیست، فوتبال بازی فکر و تکنیک و دوندگی است. فوتبال بازی اندیشه‌های تاکتیکی است. این فوتبال بار‌ها و بار‌ها به ما ثابت شد که در آن سوی مرز‌ها خریدار ندارد و دیدید که در بازی ایران- ژاپن در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌ها چه بلایی بر سر فوتبال ایران آورد و برخی از بازیکنان دیروز دو تیم در بازی مورد اشاره حاضر بودند.ستاره‌های تراکتور دیروز برخلاف ستاره‌های پرسپولیس بودند. با ضریب اشتباه بالا بازی کردند و تراکتور برای تغییر روند به طور حتم باید در شکل بازی خود در بازی‌های بزرگ تجدید نظر کند. پرسپولیس با اولین برد بعد از تعطیلات زمستانی و از همه مهمتر در بازی با تیم خوب تراکتور نشان داد می‌خواهد برای چهارمین فصل متوالی قهرمان لیگ برتر شود. این پیام برد در بازی دیروز بود.
مرجع : خبر ورزشی
برچسب ها: پرسپولیس