به روز شده در ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۰۹:۲۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۰۷ ساعت ۲۰:۵۵
کد مطلب : ۱۹۷۱۳۹

ضرب و شتم شدید مهدی پاشازاده در بوکان

گروه ورزشی: سرمربی کنونی تیم شهرداری ماهشهر در بین دو نیمه بازی تیمش برابر شهرداری بوکان در رختکن تیمش مورد حمله و ضرب و شتم قرار گرفته است.
ضرب و شتم شدید مهدی پاشازاده در بوکان
 به گزارش "ورزش سه"، اتفاقات عجیبی در دیدار شهرداری ماهشهر و سردار بوکان به وقوع پیوسته که دیگر کسی برایش نتیجه این دیدار اهمیت چندانی ندارد و مهم وقایعی است که صحنه‌های زشت و تاسف برانگیز را در بوکان رقم زده است.دو تیم شهرداری ماهشهر و سردار بوکان از سری مسابقات لیگ دسته دوم، امروز در بوکان بازی داشتند اما جنجال زننده حرف اول بازی امروز بود، ماهشهری‌ها در نقل و انتقالات نیم‌فصل گلر تیم سردار بوکان را به خدمت گرفتند و این انتقال باعث ناراحتی هواداران تیم رقیب شده بود.پیش از شروع بازی، هواداران سردار بوکان مانع از حضور بازیکنان شهرداری ماهشهر در زمین شدند و شعارهای عجیب و تاسف برانگیزی از سوی آنها علیه اعضای تیم میهمان سر داده شد و همچنین گلر سابق خود را تهدید کردند.در ادامه و با وجود همه این مسائل، با آرام شدن جو، مهدی پاشازاده بازیکنانش را برای گرم کردن به زمین فرستاد که با گلوله‌ای برفی از آن‌ها از سوی هواداران پذیرایی شد. با تمام این اتفاقات بازی انجام شد اما ماجرای درگیری در بین دو نیمه بود، زمانیکه مهدی پاشازاده قصد ورود به رختکن به عنوان اولین نفر را داشته،با درب‌های باز رختکن مواجه می‌شود و در ادامه چند هوادار و لیدر منتسب به تیم بوکان در رختکن حاضر بوده‌اند و با مشت به گیجگاه و صورت وی زدند تا جاییکه وی تا آستانه بیهوشی پیش‌رفته است.حضور بازیکنان دیگر و بقیه مسئولین تیم شهرداری در رختکن باعث می‌شود تا این هواداران به بیرون هدایت شوند اما بین دو نیمه، یک ساعت تاخیر ایجاد می‌شود و پس از 60دقیقه دو تیم به زمین بازگشتند که در پایان تلاش دو تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا شاگردان پاشازاده از این ورزشگاه جنجالی دست پر به خوزستان باز گردند. با این تساوی تیم سردار در رده سوم و تیم شهرداری در رده پنجم جدول باقی ماندند و هر دو شانس زیادی برای صعود به لیگ یک خواهند داشت.این اتفاقات البته در انتهای بازی نیز ادامه داشت و هواداران بوکان بیرون از رختکن و ورزشگاه منتظر بازیکنان تیم حریف بودند و تا ساعتی پس از بازی، تیم میهمان در رختکن محبوس بوده است.
 
پاشازاده: امروز حالم از فوتبال بهم خورد
دیدار سرار بوکان و شهرداری ماهشهر با اتفاقات تاسف برانگیز و عجیب در بوکان همراه شد.مهدی پاشازاده سرمربی شهرداری ماهشهر در خصوص اتفاقات بازی امروز برابر سردار بوکان اظهار کرد : حتما باید قتلی صورت گیرد تا به این وضعیت رسیدگی کنند؟ موقعی که برای گرم کردن وارد زمین شدیم هواداران سردار بوکان با هر چیزی که به دست شان می آمد ما را زدند و حتی با سلاح سرد و گرم دروازه بان ما را به این دلیل که از این تیم جدا شده و به تیم ما پیوسته است تهدید کردند.پاشازاده افزود : بین دو نیمه وقتی خواستیم وارد رختکن شویم دیدیم سه نفر داخل رختکن ما هستند مگر می شود؟ مگر چنین چیزی داریم؟ چه کسی در رختکن ما را باز کرده است؟وی ادامه داد : وقتی ضربه به گبجگاه هم خورد و بیهوش شدم پس از به هوش آمدن دیدم لیدر سردار بوکان بالای سر من ایستاده و یقه من را گرفت! این کارها هماهنگ شده است ؟ سازمان لیگ چه اصراری دارد که مسابقات را به این شکل برگزار کند به قیمت کشته شدن یک فرد؟ حتما باید یک نفر کشته شود تا شرایط برگزاری را تغییر دهند؟سرمربی شهرداری ماهشهر در خصوص بازی نیز گفت : اصلا نمی خواهم در مورد مسائل فنی اظهارنظری کنم نیمه اول چند موقعیت ایده آل داشتیم اما عدم تمرکز به دلیل اینکه هر آن احتمال می دادیم اتفاق تلخ تری بیفتند نداشتیم تا از این موقعیت ها استفاده کنیم اگر تمرکز کافی داشتیم می توانستیم همان نیمه اول کار را تمام کنیم.وی اضافه کرد : تمام صحبت های من در مورد اتفاقات بیرون از زمین است چه کسی پاسخگوی اتفاقات امروز است ؟