به روز شده در ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ - ۱۳:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۵ ساعت ۱۲:۴۸
کد مطلب : ۲۰۰۵۷۵

دستگیری پدر بازیگر به جرم خشونت /تصاویر

گروه فرهنگی: پلیس آمریکا مایکل‌لوهان پدر بازیگر آمریکایی لیندسی‌لوهان را به اتهام خشونت علیه همسرش دستگیر کرد.
دستگیری پدر بازیگر به جرم خشونت /تصاویر
مایکل ۵۹ ساله پس از شکایت همسرش کیت‌میجور دستگیر شد؛ کیت ادعا کرد مایکل به خانه او در همپتونز نیویورک حمله کرده‌است. در گزارش آمده که دلیل بحث و حمله مایکل به همسرش تاریخچه جستجو اینترنت بوده که نشان می‌داد پدر لیندسی با سایت‌های مشکوک در تعامل است. بنابراین‌گزارش وقتی مایکل در حال پیدا کردن همستر حیوان خانگی‌اش بود، به همسرش آسیب زده و گلوی او را فشرده و اثرات ضرب و جرح روی بدن او به خصوص در قسمت راست گردن او به جای گذاشته‌است. او با لگد همسرش را کتک زده و او را به حمله و زخمی‌کردن با چاقو تهدید کرده‌است.

این‌نخستین‌بار نیست که خانواده لوهان به خشونت کشیده‌می شود، در سال ۲۰۱۱ هم مایکل به تلاش برای انداختن همسرش از بالکن متهم شده‌بود.لوهان و کیت در سال ۲۰۱۴ با هم ازدواج کردند، در سال ۲۰۱۵ پس از یکسال زندگی از هم جدا شدند، اما دوباره همه چیز به حالت عادی‌ برگشت. کیت و لوهان دو فرزند به نام‌های لاندون هفت ساله و لوگان ۵ ساله دارند.

شاید بتوان خانواده لوهان‌ها را از هم پاشیده‌ترین و مشکل‌دارترین خانواده هالیوود دانست. لیندسی لوهان و والدینش، دینا و مایکل، به اشکال مختلف با قانون و نظم دچار مشکل بوده‌اند. لیندسی از سال ۲۰۰۷ چندین بار به جرم مصرف مواد مخدر دستگیر شده و چند بار نیز به مراکز ترک اعتیاد فرستاده شده است. مایکل لوهان فقط یک شوهر خشن نیست بلکه در سال های ۱۹۹۰ و ۱۹۹۷ به ترتیب به جرم کلاهبرداری و زیر پا گذاشتن شروط دوره آزادی مشروط مدتی را پشت میله‌های زندان به سر برد.