به روز شده در ۱۳۹۹/۰۱/۱۱ - ۱۴:۵۹
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۸/۱۱/۲۹ ساعت ۲۱:۱۴
کد مطلب : ۲۰۱۲۴۹

کاندیدای مجلس‌خبرگان در قم:به یزدی رای بدهید

گروه سیاسی: انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری جمعه دوم اسفند ماه همزمان با انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه قم، تهران، خراسان شمالی، فارس و خراسان رضوی برگزار خواهد شد.
کاندیدای مجلس‌خبرگان در قم:به یزدی رای بدهید
به گزارش خبرگزاری رسا، انتخابات میاندوره ای مجلس خبرگان رهبری جمعه دوم اسفند ماه همزمان با انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه های انتخابیه قم، تهران، خراسان شمالی، فارس و خراسان رضوی برگزار خواهد شد. سال های اخیر در انتخابات خبرگان همواره در کنار نام بزرگان شناخته شده نام جوانانی به چشم می خورد که توانسته اند در آزمون کتبی و شفاهی خبرگان موفق و توسط شورای نگهبان تأیید شوند. یکی از این جوانان که کاندیدای انتخابات میاندوره ای خبرگان از قم شده حجت الاسلام رضا پورصدقی 35 ساله است که به پژوهش و تدریس در حوزه علمیه قم اشتغال دارد.
وی گفته است: شورای نگهبان همه نامزدهای خبرگان در قم را رد صلاحیت کرد و منِ طلبه‌ی شاگردِ آیت‌الله یزدی و ایشان باقی ماندیم. مدیریت رأی دادن مهم است و بین استاد و شاگرد، به شاگرد رأی نمی‌دهند. حتما به ایشان رأی بدهید تا بی‌ادبی نشود. انتخابات باید به‌گونه‌ای مدیریت شود که احترام به بزرگان و اخلاق در آن رعایت شود. بنده هیچ‌وقت خود را رقیب آیت‌الله یزدی نمی‌دانم که بگویم می‌خواهم در برابر ایشان بایستم چرا که این کار را بی‌ادبی می‌دانم.