به روز شده در ۱۳۹۹/۰۶/۳۱ - ۱۹:۳۴
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ ساعت ۱۶:۴۷
کد مطلب : ۲۰۶۶۵۱

هواپیمایی ماهان آوردن مسافر ازخارج راازسرگرفت

گروه اقتصادی: هواپیمایی ماهان نخستین پرواز خود را در سال جدید برای بازگرداندن مسافران ایرانی از هند، روز یکشنبه دهم فرودین ماه انجام می‌دهد.
هواپیمایی ماهان آوردن مسافر ازخارج راازسرگرفت
به گزارش ایرنا، از اسفند ماه سال گذشته تاکنون، هموطنانی که به دلیل لغو پروازها به مقصد هند، مجبور به توقف اجباری در شهرهای مختلف هند شده اند با چندین پرواز اختصاصی توسط هواپیماهایی ماهان به کشور بازگشتند.
این شرکت هواپیمایی امروز در اطلاعیه جدید خود از  پرواز دهلی به تهران خبر داد.بر این اساس پرواز  هواپیمایی ماهان ساعت سه بامداد روز  یکشنبه ۱۰ فروردین مصادف با ٢٩ ماه مارچ با شماره پرواز  W۵۰۷۰ از دهلی به تهران انجام خواهد شد. شرکت هواپیمایی ماهان از مسافران جامانده در هند خواست برای انجام امور پذیرش، سه ساعت قبل از پرواز به کانتر هواپیمایی ماهان در فرودگاه مراجعه  کنند.هند اسفند ماه سال گذشته و در پی شیوع ویروس کرونا در ایران، از پذیرش هواپیماهای ایرانی خودداری کرد.همزمان با افزایش تعداد موارد مرگ و میر ناشی از ابتلا به ویروس کرونا در این منطقه پرجمعیت آسیای جنوبی، دولت هند روز دوشنبه ۴ فروردین پروازهای داخلی را متوقف و در یکی از بزرگ‌ترین ایالت‌های این کشور مقررات منع رفت و آمد اعلام کرد.