به روز شده در ۱۳۹۹/۰۷/۱۰ - ۱۸:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۰۷ ساعت ۱۱:۳۹
کد مطلب : ۲۰۶۷۵۹

بازیگری که خسیس بودنش را تکذیب کرد

گروه فرهنگی: برنامه دورهمی شب گذشته میزبان پژمان جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون بود.
بازیگری که خسیس بودنش را تکذیب کرد
ویژه برنامه دورهمی هر شب در ایام نوروز میزبان مهمانان مختلفی است، شب گذشته مهران مدیری با پژمان جمشیدی بازیگر سینما و تلویزیون گفتگو داشت.در بخشی از این گفتگو جمشیدی در پاسخ به سوال مدیری درباره اینکه با چه فیلم‌هایی  پول سازترین بازیگر سال۹۸ سینما شد گفت:ملاک و معیار آن متفاوت است چراکه تعداد فیلم‌های من از بقیه دوستان بیشتر بود، سال گذشته فیلم‌های« تگزاس۲»، «ایده اصلی»، «هزارتو»، «جهان با من برقص» اکران شد، اما در این نظرسنجی آمار فروش فیلم‌ها ملاک است.وی درباره یکی از فیلم هایی که سال گذشته بازی کرده است، ادامه داد:  «جهان با من برقص» بهترین فیلمی بود که من سال گذشته  بازی کردم و به عقیده من یکی از بهترین   فیلم‌های سال اخیر یا حتی بعد از انقلاب است.جمشیدی درباره حضورش در سریال «زیر خاکی» عنوان کرد:بعد از «دیوار به دیوار»، سریالی بازی نکرده بودم، تا اینکه تیر ماه ۹۸ با سریال «زیرخاکی» به کارگردانی جلیل سامان قرارداد بستم.در ادامه این صحبت، مدیری گفت: پژمان جمشیدی آدم بسیار خسیسی است. در دوران فوتبالش یک شلوارک ورزشی داشته که آنقدر آن را پوشیده تبدیل به شلوار شد.اماجمشیدی  این فرضیه را رد کرد و درباره  خسیس بودنش گفت: اولین بار است که چنین چیزی را می‌شنوم شاید پشت سرم این را می‌گویند. اما من به شدت این را تکذیب می‌کنم. من از نوجوانی فوتبال بازی می‌کردم و سخت پول در می‌آوردم، به همین دلیل شاید بیشتر قدرش را می‌دانم، اما به هیچ عنوان خسیس نیستم.

بازیگر فیلم «خوب بد جلف »درباره اوقات فراغت خود گفت: در ۶ سالی که بازیگری را ادامه دادم، اگر بخواهم روز‌هایی که کار نکردم را جمع کنم، کمتر از سه ماه می‌شود!جمشیدی درخصوص دوران فوتبالش هم بیان کرد: اولین قرارداد رسمی را سال ۶۹ با شاهین کرج بستم و در نوروز ۸۹ تصمیم گرفتم،دیگر فوتبال بازی نکنم.مدیری سوال همیشگی خود درباره ازدواج را پرسید و جمشیدی جواب  داد: شرایط خانوادگی ما به گونه‌ای بود که سال ۷۹ برادرم از ایران رفت، خواهرم هم بعد مدتی ازدواج کرد ومن  نمیخواستم پدر و مادرم تنها باشند، به همین خاطر ازدواج نکردم.مدیری گفت: قانع نشدم!جمشیدی ادامه داد: خودم هم قانع نشدم، البته دوست نداشتم خانواده ام را تنها بگذارم، شاید شعاری باشد، اما واقعیت این است نمی‌خواستم از آن خانه جدا شوم. اگر بخواهم یک آرزو داشته باشم دوست دارم به روز‌های خوش در کنار خانواده و زندگی با برادر، خواهرم برگردم که متاسفانه برگشت پذیر نیست.این بازیگر درباره اخلاق خود گفت: من اینقدر که در فیلم هایم خوش اخلاق هستم، در واقعیت این رفتار را ندارم. خود شما نماد اصلی این داستان هستید همه فکر می‌کنند که ما همیشه خوشحال هستیم درصورتی که اینگونه نیست. سعی می‌کنم رفتار خوشایندی داشته باشم، اما در خانه آدم پرحرف و خوشحالی نیستم!
دربخشی از گفتگو مدیری سوال‌های چالشی از پژمان جمشیدی پرسید.دربخشی از گفتگو جمشیدی گفت: بزرگترین خیانت را جوانان به خودشان وقتی انجام می‌دهند که بگویند ما پول و پارتی نداشتیم و موفق نشدیم. این قدم اول شکست در زندگی است. امکان ندارد کسی با پول و پارتی وارد ورزش و هنر شود و ماندگار بماند؛ چراکه مخاطب ما مردم  است.در بخشی از برنامه فرزاد فرخ  خواننده پاپ اجرا داشت.
برچسب ها: برنامه دورهمی