به روز شده در ۱۳۹۹/۰۳/۰۶ - ۲۱:۱۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۱/۱۵ ساعت ۱۶:۵۶
کد مطلب : ۲۰۸۳۷۰

ستاره‌های فوتبال دنیا مقابل کرونا

گروه ورزشی: پس از شیوع ویروس کرونا در جهان و لغو مسابقات ورزشی مختلف، ستاره‌های فوتبال برای کمک به مقابله با ویروس کرونا کمک های مالی متعددی را به مراکز بهداشتی مختلف کرده اند.
ستاره‌های فوتبال دنیا مقابل کرونا
کاسمیرو
کاسمیرو ستاره برزیلی برای تولید ۶ هزار ماسک  کمک مالی کرده است. او در زادگاه خود سائو خوزه دوس کامپوس به  بیمارستان ها، مراکز بهداشتی و مراکز قرنطینه کمک می‌کند.
لیونل مسی
این ستاره آرژانتینی مبلغ یک میلیون یورو را به "کلینیک دو بارسلونا" و یک مرکز پزشکی دیگر در آرژانتین اختصاص داده است. این پول در خرید مواد مورد نیاز  برای مقابله  با ویروس کرونا هزینه می‌شود. لیونل مسی تصمیم گرفته باز هم مبلغی را به این موضوع اختصاص بدهد.ستاره‌های بارسا هم با این باشگاه توافق کردند که حقوق خود را کاهش دهند تا دستمزد کارمندان باشگاه بارسلونا بدون مشکلی پرداخت شود.
پپ گواردیولا
سرمربی تیم منچسترسیتی برای مقابله با شیوع ویروس کرونا در اسپانیا یک میلیون یورو اهدا کرد. او این پول را به حساب کمپینی که توسط دانشکده پزشکی بارسلونا و بنیاد فرشته سولیل دانیل اداره می‌شود، واریز کرده است. این مبلغ برای کمک به خرید تجهیزات پزشکی و تجهیزات محافظتی اختصاص خواهد یافت.
کیلین امباپه
ستاره پاری سن ژرمن مبلغ زیادی را به یک موسسه اهدا کرده است. البته خواسته که رقم دقیق این مبلغ فاش نشود.
کریستیانو رونالدو
این ستاره پرتغالی یک میلیون یورو به بیمارستان‌های پرتغال برای مقابله با ویروس کرونا کمک کرده است.