به روز شده در ۱۳۹۶/۱۲/۰۱ - ۱۸:۱۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۸/۲۰ ساعت ۱۵:۱۲
کد مطلب : ۲۰۹۳۵

دستگیری باند خانوادگی قاچاق تریاک در تهران

گروه حوادث: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۴۵ کیلو و ۶۱۵گرم تریاک که در ۳۶ بطری آب معدنی به طرز ماهرانه ایی جاسازی شده بود کشف و به همراه مته‌مان به پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد.
دستگیری باند خانوادگی قاچاق تریاک در تهران
سرهنگ مطهری از کشف بیش از ۴۵ کیلو تریاک که داخل ۳۶ بطری آب معدنی به طرز بسیار ماهرانه ایی جاسازی شده بود، خبر داد و افزود: مته‌مان اعضای خانوادگی توزیع مواد افیونی در پایتخت بودند که شناسایی و دستگیر شدند. اردشیر مطهری در تشریح جزئیات خبر کشف بیش از ۴۵ کیلوگرم تریاک گفت: در پی دریافت اخبار و اطلاعات مردمی مبنی بر اینکه فردی به نام «عسگر» در محدوده شهرجدید بهارستان در امر تهیه وتوزیع مواد مخدر فعالیت گسترده‌ای دارد؛ مأمورین عملیاتی پایگاه هشتم این پلیس شناسایی و دستگیری سوژه را در دستور کار خود قرار داده و تحقیقات خود را آغاز کردند.

وی در ادامه افزود: تحقیقات ماموران ادامه یافت تا اینکه پس از یکسری اقدامات اطلاعاتی ویژه، عوامل متوجه می‌شوند نامبرده با هویت واقعی «ع. ع» در چند ماه اخیر با قاچاقچیان شرق کشور در ارتباط بوده و از آنان مقادیر متنابهی مواد مخدر خریداری و در منزلش نگهداری و پس از انتقال به تهران بین مشتریانش توزیع می‌کند. مطهری اضافه کرد: با تجمیع اطلاعات بدست آمده دامنه تحقیقات مامورین ادامه یافته و سرانجام با انجام مراقبت‌های شبانه روزی مخفیگاه وی در شهر جدید بهارستان شناسایی و شمارش معکوس برای دستگیری سرکرده باند آغاز شد.

این مقام مسئول در پلیس پایتخت با بیان اینکه ماموران با هماهنگی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرجدید بهارستان و در قالب تیم‌های مشترک به محل اختفاء مواد مراجعه کردند، خاطرنشان کرد: در این عملیات متهم به همراه دو تن از همدستانش به نام‌های «فاطمه» و «ثریا» در مخفیگاه‌شان دستگیر شدند. رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در پایان خاطرنشان کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقدار ۴۵ کیلو و ۶۱۵گرم تریاک که در ۳۶ بطری آب معدنی به طرز ماهرانه ایی جاسازی شده بود کشف و به همراه مته‌مان به پایگاه هشتم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ منتقل شد.
مرجع : ايلنا