به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۱۲:۴۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۰۴ ساعت ۰۹:۳۳
کد مطلب : ۲۱۶۲۷۳

برابری سانچو با رکورد مسی در لالیگا

گزوه ورزشی: مهاجم جوان بوروسیا دورتموند با پاس گلی که در دیدار برابر ولفسبورگ داشت با رکورد مسی در آبی اناری ها برابری کرد.
برابری سانچو با رکورد مسی در لالیگا
به گزارش ایسنا، جیدون سانچو مهاجم انگلیسی بوروسیا دورتموند بهترین فصل حضورش را در این تیم تجربه می‌کند و آمار خیره کننده‌ای داشته است. این بازیکن جوان در پیروزی دو بر صفر تیمش برابر ولفسبورگ در هفته بیست و هفتم بوندسلیگا نقش داشت و پاس گل دوم را به اشرف حکیمی داد.سانچو در فصل جاری توانسته است که روی ۳۰ گل تیمش در بوندسلیگا نقش داشته باشد تا جایی که ۱۶ گل به ثمر رسانده و ۱۴ پاس گل هم داده است.
سانچو با پاس گلی که شب گذشته داد با رکورد مسی در لالیگا که او هم روی ۳۰ گل آبی اناری ها نقش داشته است برابری کرد.مسی با ۱۹ گل و ۱۱ پاس گل بهترین عملکرد را در فصل جاری لالیگا داشته و برابری سانچو با رکورد اسطوره آبی اناری ها نشان می دهد که در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد.ایموبیله مهاجم لاتزیو هم مانند مسی و سانچو در فصل جاری توانسته که روی ۳۰ گل تیمش تاثیر گذار باشد.سانچو مورد توجه تیم های بزرگ لیگ جزیره قرار گرفته است و احتمال جدایی او از بوروسیا دورتموند زیاد است. رقم فروش این بازیکن ۱۰۰ میلیون یورو اعلام شده است.
برچسب ها: فوتبال جهان