به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۱۹ - ۱۲:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ساعت ۱۲:۳۵
کد مطلب : ۲۱۷۲۴۵
فکر برد-برد را باید کنار گذاشت

مذاکره نمی‌کنیم، باید موشک تولید کنیم

گروه سیاسی: سیدمحمود نبویان گفت: راه شکست تحریم‌ها مذاکره نیست بلکه مقاومت، ایستادگی و موشک‌ است. فکر برد برد و مذاکره را باید کنار گذاشت پیروزی تنها با مقاومت به دست می‌آید.  
مذاکره نمی‌کنیم، باید موشک تولید کنیم
به نوشته سایت خانه ملت، نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس گفت: از ملت بزرگ ایران به سبب شرکت در انتخابات مجلس به ویژه از مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس سپاس فراوان داریم که به نوکران خویش برای خدمت بیشتر اعتماد کردند. وجود مشکلات در کشور را هیچکس نمی‌تواند انکار کند، اما ریشه مشکلات کشور در کجاست؟ دو تفکر در کشور بر سر میریت با یکدیگر اختلاف دارند. تفکر اول، تفکر حاکم است همانند تفکر آقای روحانی و دوستان ایشان، این تفکر با ادعای تعامل روی کار آمد و اعلام کرد دیگران به سراغ تقابل رفته‌اند.
 وی افزود: اگر تعامل به معنای ارتباط است چرا در آغاز کار دولت با وجود تاکید مقام معظم رهبری برای ارتباط با کشورهای منطقه و بازار چند صد میلیونی آنها ارتباطی برقرار نشد، جواب این سوال یک کلمه است تعامل به معنای ارتباط با کشورهایی مانند آمریکا، آلمان، انگلستان، فرانسه و برخی از کشورها مدنظر قرار دارد. آقای روحانی در کتاب امنیت ملی و دیپلماسی هسته‌ای خود صریحا اعلام می‌کند آمریکا بنز و کشورهای غیر متحد دوچرخه هستند اگر ما تدبیر داریم باید به سراغ بنز برویم. برای بهتر مطرح شدن معنی تعامل به سراغ کتاب ایران و جهانی شدن مشاور اول آقای روحانی می‌ریم که از این کتاب تقدیر کرده‌اند، در این کتاب آمده است ایران برای پیشرفت باید جهانی شدن را بپذیرد، جهانی شدن دارای قوانینی دارد هرچه بیشتر این قوانین را بپذیرید پیشرفته تر میشوید و اگر در مقابل آن بایستید پسرفت می‌کنید، قوانین جهان را کشورهای قدرتمند باید تنظیم کنند و مراد از کشورهای قدرتمند آمریکا است نه بنگلادش لذا هرچه با آنچه که آمریکا می‌گوید سازش کنید کشور پیشرفته‌تر می‌شود.
این نماینده مجلس ادامه داد: در کتاب‌ ایران و جهانی شدن آمده است که باید عدالت طلبی که شعار امام زمان(عج) را کنار بگذاریم، تعامل یعنی سازش و تسلیم در برابر غرب لذا هر توافق‌نامه‌ای مانند برجام، CFT، FATF، سند 2030امضا شد، آقای روحانی در کتاب خود صریحا اعلام می‌کند "مشکل کشور این است که عده‌ای در داخل کشور به غرب بد بین هستند". این نگاه بدبختی فعلی را برای کشور به همراه دارد و اعلام می‌کنند کاری از دست ما بر نمی‌آید و تنها می‌توانیم آبگوشت بزباش درست کنیم. اگر معنای تعامل، سازش و تسلیم این است آیا توانستید با سازش و تسلیم کاری را پیش ببرید، آیا ملت ایران و جوانان نخبه علی رغم تحریم در بعد نظامی پیشرفت نداشته‌اند تولید موشک‌های ایران حاصل نوکری کشورهای غربی است یا حاصل استقلال؟
نبویان گفت: آیا در زمینه پزشکی رشد و پیشرفت نداشته‌ایم، ارسال ماهواره به فضا حاصل پذیرش بدون چون و چرای دستورات آمریکا است؟هفت سال به آمریکا و غرب اطمینان کردید دستاورد این اعتماد نابودی صنعت هسته‌ای، بتن ریزی راکتور اراک، تعطیلی کارخانه‌های تولید سانتریفیوژ، نابودی مواد غنی شده 20 درصد و اخراج متخصصین هسته‌ای بود. تفکرات موجود دیگر در کشور تفکر امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری، مردم، سردارشهید حاج قاسم سلیمانی است یعنی تفکر مقاومت و دفاع از منافع ملت ایران در برابر زیاده‌خواهی کشورهای مستکبر، چنین تفکری که از سوی مردم و جوانان مومن انقلابی نمایندگی می‌شود موجب سربلندی ملت ایران شده و معادلات جهان را تغییر داده و به پایگاه اصلی آمریکا در منطقه حمله و چشم شیر آنها را کور کرده است.
این نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس تفکر مقاومت و نه مذاکره به حدی از اقتدار رسیده که نفتکش‌های بدون اسکورت نظامی با پرچم پرافتخارترین ملت جهان ایران مرزهای تحریم را شکسته و از مرزهای اقتدار عبور و صادرات را انجام می‌دهد. نبویان در پایان خاطرنشان کرد: راه شکست تحریم‌ها مذاکره نیست بلکه مقاومت، ایستادگی و موشک‌ است. فکر برد برد را باید کنار گذاشت پیروزی تنها با مقاومت به دست می‌آید، با وجود مدیریت خسته و پیر سرمایه داری و برجامی هیچ زمانی مشکل کشور حل نمی‌شود و باید به سراغ تفکر مقاومت برویم.
 

۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۲:۴۴
نماینده های خودخوانده (367856)
علی اکبر
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۵:۳۳
نمی دانم کی می خواهیم متوجه شویم که ما هم می توانیم.
کی می خواهیم متوجه شویم توهین راه پیشرفت نیست
کی می خواهیم متوجه شویم تعامل و تفاهم به غرب و شرق خلاصه نمی شود بلکه ما باید با هم تعامل، مذاکره وتفاهم داشته باشیم (367864)
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۲۲:۵۱
این سایت هم خودخوانده هست .تو نظرات فقط +میتونی بدی چرا-نداره؟ (367875)
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۲:۴۸
چند تا رأی اوردی (367857)
Amir
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۴:۴۹
نتیجه‌ی رای حماقت بار شما رو هم دیدیم!!! (367861)
hossein
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۴:۳۰
جای گرم تکیه کردی انگارنه انگار مردم دارن چی میکشن (367860)
محم ی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۴:۵۸
بعد 7 سال مذاکره و برجام و.... باز هم 5 کشتی نفتکش در اوج تحریها فقط با اقتدار نه مذاکره به آمریکای جنوبی رسید. ترامپ هم فقط نگاه کرد. حالا کدوم روش جواب میده برای منافع ملی و حل مشکلات مردم.... مشخصه (367862)
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۵:۳۰
این کار شمارا کره شمالی خیلی وقت پیش انجام داده (367863)
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۵:۳۶
اسگول تو چه می دانی صنعت هسته ای چیست تو چه می دانی سیاست چیست کدام ....هایی به تو رای داده اند که سر از ..... مجلس... در آورده ای ؟ (367865)
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۵:۴۵
حرف بسیار متینی است (367866)
علیرضا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۵:۵۲
همیشه ترسم از این نوع آدما بود اگر راست و حسینی میومد میگفت ای ملت میدونم این مجلس کمترین مشارکت مردمی را داشت و اگه خدا بخواد با همت و تلاش خود و سایر قوا سعی در بهبود معیشت مردم قدم بر میداریم تا اعتماد ازدست رفته مجلس را بازگردانیم خداییش بهش یه مرحبا میگفتم ولی همانطور که اول گفتم نچ اینم فقط زبونه (367867)
ناامید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۷:۳۵
حالا در مجلس هم باد به نفع اینا میوزد و فقط دولت مونده بیفته دستشون تا همه قوا را داشته باشند (367869)
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۱۸:۳۷
تحصیلات و تخصص حناب نبویان چیه (367871)
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۸:۴۵
حوزوی یعنی همه فن حریف؟ (367995)
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۲۰:۱۴
برادر مثلا شما فلسفه خوانده اید چگونه ذهن فلسفی این تحلیل سست را ارائه می کند. تاریخ بخوان و ببین چه کسانی بقا و دوام داشته اند اهل مذاکره یا موشک باز (367872)
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۲۱:۳۴
کنار موشک یکمم پوشک تولید کنید خوبه ها (367873)
مجید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۰۳/۱۴ ۲۳:۱۴
رویاها وارزوهای بلند ودلپذیری دارید اما متاسفانه امکانپذیر نیست کره شمالی هم سازنده بمپ اتم وموشک قاره پیماست در برابر دنیا مقاومت میکند اما شرایط اقتصادی وخیمتر از ما دارد ایا قدرت نظامی برای اداره کشور کافی است وایا اکثریت مردم ما این شرایط مطلوب شما را پذیرفته اند اقتصاد بدون نفت فقط ۵ درصد مردم سران حکومتی ونظامیان را اداره میکند مابقی باید چکار کنند بالای منبر شعار میدهید عمل وراهکار ندارید (367877)
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۱۴:۳۹
جاسوس منافقین خلق و اسراییل شاید باشند (367883)
۱۳۹۹/۰۳/۱۵ ۱۵:۲۴
خدا عذاب. روحانی و ریبرالهای. غرب پرست فاسد. را زیاد کند.
که همه چیز. این کشور را برای رضایت کفار. به نابودی کشاندند
و. ایران را. در معرض خطر تهاجم. دشمنان قرار دادند
و این بود دستاورد. دولت‌هاو افراد. نفوذی. داخلی
که هدفشان از بین بردن. ایمان..مردم.
و غارت. ذخایر و منابع ملی. و تاراج. بیت المال. بود (367884)
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۸:۴۶
خفه شو همشان بلا استسثنا خائن هستند (367996)
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ ۰۸:۲۶
آسایش دو گیتی تفسیر این دو حرف است/با دشمنان مدارا با دوستان مروت
قابل توجه آقای موشکی (367907)
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ ۰۹:۰۹
اگر شماها جنگ براه نیندازید موشک برای چه می خواهیم ؟نصف بودجه مملکت را صرف سلاح می کنید که چه ؟ چه کسانی به شما این اجازه را داده اند ؟ (367910)
سجاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ ۱۷:۴۲
حرف های ایشان بسیار روان و صریح است. آری بر جام و موشک با یکدیگر متضادند.به خدا دیری نپاید که مجلس آقای قالیباف کشور را نجات دهد. جزا کم الله خیرا سید محمود (367968)
۱۳۹۹/۰۳/۱۶ ۱۹:۵۰
کاش پیش از هر نطقی چند واژه زیر رو هم تعریف میکردن:
ایران
کشور
حکومت
منافع ملی
پیروزی
مذاکره
مردم
اقتدار (367973)
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۰۸:۳۹
واعدوا لهم ما استطعتم، نتیجه ی مذاکره شد دلار 17 هزار تومنی و نتیجه ی موشک شد صادرات بنزین داخل به دورترین نقطه ی دنیا با پرچم ایران و اقتدار تمام. (367986)
ملت
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۱:۵۵
توراست میگی عدالت تولیدکن تاتمتم ملت عصبی ودرعذاب نمانند وقدرتتون روبابی ارزش کردن ارزها ودلارزیرهارتومان بکنی انگارتما منظوم های وراه شیری فتح کردی آمریکا و.....دیگه هیچندحرفی بزنیدکه هم نفع ملت وکشورونشان قدرت مسالمت آمیزباشه گیرم ماموشک برابردنیا داشته باشیم پاش بیفته هردان اش راباید با یک دان نان برای ملت گرسنه وهرصدتاش روبرای ماشین واسباب بازی بچه پولدلرها وخواص بدیم قدرت اول الان تودنیلا اقتصاد که ما ازبومیان آمازون هم ضعیفتریم هربرگ موزشون فکرنم دوهزاچهارصد (367989)
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۸:۲۳
امان از این تازه بدوران رسیده های راکتی (367992)
۱۳۹۹/۰۳/۱۷ ۱۸:۴۳
جناب نقوی حضرتعالی چکاره این مملکتی که از طرف مردم حرف میزنی مملکتو امثال شما نابود کردن دیگه کافیه (367994)