به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۲۴ - ۱۴:۳۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۳/۱۶ ساعت ۰۰:۰۲
کد مطلب : ۲۱۷۴۲۰

واكنش كمپین ترامپ به اقدام «اسنپ چت»

واكنش كمپین ترامپ به اقدام «اسنپ چت»
گروه بین‌الملل: كمپین تبلیغاتی رئیس‌جمهور ایالات متحده در بیانیه‌ای، اپلیكشن اسنپ چت را به "استفاده غیرقانونی از بودجه شرکت خود" برای "تقلب در انتخابات سال ۲۰۲۰" متهم کرد، این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که این شرکت اعلام کرد دیگر نمی‌خواهد حساب ترامپ را تبلیغ کند.
سخنگوی اسنپ چت در مورد تصمیم حذف حساب ترامپ گفت: «ما حساب کاربری رییس جمهور آمریکا را حفظ خواهیم کرد، اما مطالب آن را در صفحه اصلی خود قرار نخواهیم داد. سیاست ما این است که پیام‌هایی که تشویق به خشونت، نژادپرستی و بی عدالتی می‌کنند را تقویت نکنیم.»
اما در بیانیه کمپین ترامپ آمده است: «اسنپ چت در تلاش است تا حمایت از انتخابات ۲۰۲۰ را با تقلب برگزار کند و به طور غیرقانونی با استفاده از بودجه سازمانی خود، برای تبلیغ جو بایدن و سرکوب رئیس جمهور ترامپ تلاش می‌کند. مدیر اجرایی رادیکال اسنپ چت، ایوان اشپیگل ترجیح می‌دهد فیلم‌های شورش افراطی چپ را تبلیغ کند و کاربران را ترغیب کند تا آمریکا را نابود کنند تا اینکه سخنان مثبت وحدت، عدالت و قانون و نظم را از رئیس‌جمهور ما به اشتراک بگذارد. اسنپ چت تمایلی ندارد که بسیاری از کاربرانشان محتوای رئیس‌جمهور را تماشا کنند و بنابراین آن‌ها (مدیران اسنپ چت) به طور جدی در سرکوب رای دهندگان شرکت می‌کنند. اگر شما یک محافظه‌کار هستید، آن‌ها نمی‌خواهند از شما چیزی بشنوند، آن‌ها نمی‌خواهند که شما رأی دهید. آن‌ها شما را بدبخت می‌دانند و نمی‌خواهند شما در کنار آن‌ها قرار بگیرید.»
برچسب ها: دونالد ترامپ