به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۸ - ۱۸:۴۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۴ ساعت ۰۹:۰۲
کد مطلب : ۲۲۱۳۳۷

خودکشی پدر هندی به خاطر کلاس آنلاین دخترش

گروه حوادث: یک مرد هندی که موفق نشده بود یک تلفن هوشمند برای دخترش بخرد به علت ناکامی دخترش برای حضور در کلاس‌های آنلاین خودکشی کرد. این موضوع به شدت در رسانه‌های هندی جنجالی شد.
خودکشی پدر هندی به خاطر کلاس آنلاین دخترش
 ماجرا از جایی آغاز شد که یک دختر دانش آموز از پدر خود درخواست کرد برای حضور در کلاس‌های آنلاین یک گوشی هوشمند خریداری کند. اما پدر وی موفق به خرید گوشی نشد. درواقع پدر وی یک گوشی ساده خریداری کرد.
وقتی پدر با گوشی معمولی وارد خانه شد، دختر خانواده گوشی را به سمت دیوار پرتاب کرد این موضوع منجر به اختلاف بین آن‌ها شد. پس از مشاجره شدید پدر و دختر روستایی که دقایقی ادامه یافت پدر خانواده از خانه خارج شد و ساعاتی بعد خبری مبنی بر خودکشی کشاورز ۵۰ ساله منتشر شد.با توجه به شیوع کرونا بسیاری از دانش آموزان در سراسر جهان ناچار شده اند از کلاس‌های آنلاین استفاده کنند. اما برخی از خانواده‌ها از اینترنت پر سرعت یا گوشی هوشمند محرومند در نتیجه برای تامین ابزار اولیه آموزشی با مشکلاتی مواجهند. به نظر می‌رسد مشکلات مالی و کمبود امکانات نتیجه‌ای بسیار مخرب داشته و پدر این خانواده هندی را به خودکشی وادار کرده است.تحقیقات درباره علت خودکشی ادامه دارد، اما نزدیکان این خانواده می‌گویند مسائل مرتبط با آموزش آنلاین و عدم اطلاعات کافی پدر درباره دنیای فناوری همیشه موضوع دعوای پدر و فرزندش بوده و نوعی عذاب وجدان و افسردگی را به پدر تحمیل می‌کرده است.
برچسب ها: حوادث جهان