به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۶:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ ساعت ۱۱:۲۲
کد مطلب : ۲۲۱۶۸۹

ابتلا به ویروس کرونا محدودیت سنی ندارد

گروه علمی: معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران گفت: در حال حاضر تعدادی از کودکان در شهرهای جنوبی به کرونا مبتلا شده‌اند و ابتلا به این بیماری هیچ محدودیت سنی ندارد.
ابتلا به ویروس کرونا محدودیت سنی ندارد
سردار احمد عبدالهی، معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران  در خصوص ابتلای کودکان به کرونا، گفت: در روزهای گذشته تعدادی از کودکان و نوجوانان در برخی استان‌های جنوبی به کرونا مبتلا شده اند.
او افزود: عدم ابتلای کودکان و نوجوانان به کرونا صحت ندارد و این روزها در استان خوزستان شاهد ابتلای کودکان به این بیماری هستیم. همچنین در حال حاضر در بیمارستان های اهواز و آبادان هم مواردی از بستری کودکان مبتلا به کرونا گزارش شده است.سردار عبدالهی ادامه داد: اگرچه میزان مرگ و میر بر اثر کرونا در افراد بزرگسال، سالمندان و افرادی که دارای بیماری زمینه ای هستند بیشتر است، اما هیچ تضمینی وجود ندارد که کووید ۱۹ در نوجوانان و اطفال وجود نداشته باشد؛ بنابراین افراد باید توجه داشته باشند، ابتلا به کرونا ویروس هیچگونه محدودیت سنی ندارد و هر روز پیچیده‌ تر و گسترده تر از گذشته می شود.معاون سلامت، آموزش پزشکی و دفاع زیستی سپاه پاسداران تصریح کرد: توصیه می‌شود افراد پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کرده و تنها در موارد ضروری از خانه خارج شوند.
برچسب ها: ویروس کرونا