به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۲۰ - ۱۳:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۲ ساعت ۱۵:۵۳
کد مطلب : ۲۲۲۵۵۶

بهترین‌های سفارشی طلا در پرسس گالری

کروه کسب و کار:
پرسس گالری
Perses.ir
پلاک اسم و دستبند های سفارشی
گردنبند های سفارشی طی بازه زمانی 10 ساله تا به امروز تقاضای بسیاری داشته و جز یکی از پر تقاضاترین محصولات زیورالاتی محسوب می‌شود.

زیورالات سفارشی به چند دسته تقسیم می‌شوند
1.گردنبند اسم
2.دستبند اسم
3.پا بند اسم
4.گوشواره اسم
همچنین تمامی این دسته علاوه بر اسم طرح‌های فانتزی و تاریخ تولد با فونت و سبک های مختلف قابل ساختن هستند.

نکات مهم در مورده طراحی مناسب
یکی از مهم ترین قسمت‌ها مربوط به سلیقه فردی است. هر فرد سلیقه متفاوتی نسبت به  شخص  دیگر دارد. چگونه می‌توانیم تفاوت‌ها را ایجاد کنیم؟

1.سفارشی سازی (طراحی به سبک دلخواه شما )
ساخت پلاک‌های سفارشی به سبک دلخواه شما و تغییراتی که باب میل شما باشد از جمله (تغییرات نوع زنجیر، تغییرات نوع فونت، اضافه کردن سنگ، تغییرات پلاک های فارسی (نوع نوشتار به سبک دلخواه) و  اضافه‌کردن زیر خط )

2.طرح های بسیار متنوع  داخل سایت
طرح‌های داخل سایت بسیار متنوع و زیبا بوده و از هر اسم چند مدل طرح لاتین و فارسی با فونت های مختلف موجود می‌باشد.

سایز و ابعاد های مختلف پلاک اسم
پلاک‌های اسم و فانتزی در سایز و طرح های مختلفی وجود  دارند و سایز و ابعاد های مختلف با این قیمت نرخ روز بازار بسیار متفاوت هستند ولی با تغییرات ضخامت استاندارد پلاک و محصولات سفارشی می‌شود ابعاد را نسبت به قیمت بزرگ و کوچک کرد.

بهترین های گردنبند سفارشی طلا
طرح و سبک بسیار زیادی وجود دارند که زیباترین آن ها داخل سایت موجود می‌باشد و تمام آن ها از خانواده  گردنبندهای طلا ریشه می‌گیرن  (از جمله گردنبند اسم - گردنبند فانتزی تایپو گرافی – گردنبند های شعر و همچنین گوشواره های اسم و شعر و تمامی این محصولات را هم می‌شود به صورت نیم ست و دستبند و پا بند هم درآورد) و همگی آن ها به میل و سلیقه خوده شما بستگی داره (همچنین با اضافه کردن اجسام شیشه‌ای و سنگی مثل نگین‌های اتمی رنگی و سنگ های فیروزه، سنگ های شجر و کلی سنگ‌های دیگر اضافه کرد) نمونه‌های بسیار زیادی داخل سایت موجود می باشند و همه طرح و سبک هایی که ذکر شده با توضیحات بیشتر از نحوه ساخت و نحوه ارسال گفته شده است.