به روز شده در ۱۳۹۹/۰۵/۱۹ - ۱۷:۱۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ ساعت ۱۰:۰۵
کد مطلب : ۲۲۲۹۹۱

قیمت خرید پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات ساریژ

گروه کسب و کار: پماد گیاهی ضد درد به شکل موضعی بر روی محل درد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پمادها جایگزین خوبی برای محصولات شیمیایی مسکن می‌باشند. در واقع شناسایی فواید داروهای گیاهی در تسکین درد از همان دیرباز مورد توجه بود. این در حالی است که قیمت پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات نسبت به داروهای شیمیایی مناسب تر می‌باشد.
قیمت پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات و معرفی انواع آن
قیمت خرید پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات نسبت به داروهای شیمیایی مناسب تر می‌باشد. پماد گیاهی ضد درد به شکل موضعی بر روی محل درد مورد استفاده قرار می‌گیرد. این پمادها جایگزین خوبی برای محصولات شیمیایی مسکن می‌باشند. در واقع شناسایی فواید داروهای گیاهی در تسکین درد از همان دیرباز مورد توجه بود. این توجه در حدی بود که بسیاری از افراد را از مراجعه به پزشک معاف می‌کرد.

مدیر فروش: آقای اسلامی نیا
تلفن مشاوره: 09023396980
علاقه مندان جهت خرید آنلاین محصولات گیاهی می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه نمایند.
 


پماد گیاهی ضد دردمی تواند پس از انجام ورزش‌های سنگین مورد استفاده قرار بگیرد. اجرای ورزش‌های سنگین همچون وزنه برداری، اسکات با وزنه، حرکات هوازی تند و ... در روزهای اول سبب گرفتگی عضلات می‌گردند. همین موضوع باعث ایجاد درد در حین کار کردن با عضلات خواهد شد. قیمت پماد گیاهی ضد درد نیز امکان استفاده مطلوب و بهینه آن را فراهم خواهد کرد.
درد ایجاد شده می‌تواند سبب بروز اشکال در انجام کارها و تکان دادن عضلات شود. این گرفتگی به روش‌های سنتی همچون کیسه آب گرم، ماساژ و ... نیز قابل برطرف می‌باشد. هر چند که عده ای مصرف قرص‌هایی همچون متوکاربامول، سلکوکسیب و ... را ترجیح می‌دهند. عرضه پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات به شکل مناسب نیز می‌تواند عامل مهمی در جایگزینی با این قرص‌ها شل کننده عضلات باشد.
پماد گیاهی ضد درد نیز می‌تواند به عنوان یک ضماد مناسب بر روی محل درد ماساژ داده شود و به اندازه قرص‌های شل کننده عضلات و حتی بیشتر موثر باشد.

مدیر فروش: آقای اسلامی نیا
تلفن مشاوره: 09023396980

علاقه مندان جهت خرید آنلاین محصولات گیاهی می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه نمایند.
معرفی انواع پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات
برای تولید پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات از گیاهان مختلفی کمک گرفته می‌شود. قیمت پماد گیاهی ضد درد با عصاره‌های مختلف گیاهی بسیار مقرون به صرفه و اقتصادی می‌باشد.
پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات رزماری یکی از پمادهای موثر در تسکین درد عضلات می‌باشد. این پماد برای دردهای عضلانی و مفصلی بسیار مورد توجه بوده و برای بیماری‌هایی نظیر آرتروز، رماتیسم، دردسیاتیک، کمردرد، اسپاسم عضلانی و ... استفاده می‌شود. قیمت پماد گیاهی ضد درد رزماری نیز تاثیر زیادی در بهره مندی از آن داشته است.برای اینکه این محصول در بهبود درد موثر و مفید واقع شود، باید روزی چند مرتبه(سه یا چهار بار در روز) استفاده گردد. این پماد گیاهی ضددرد و گرفتگی عضلات نه تنها برای درمان اسپاسم عضلانی استفاده می‌شود، بلکه برای پیشگیری و ممانعت از گرفتگی ماهیچه‌ها نیز کاربرد دارد.
بهتر است از پماد گیاهی ضددرد و گرفتگی عضلات به همراه ماساژ بر روی پوست استفاده شود. در این صورت قیمت پماد گیاهی ضد درد نیز بی اهمیت خواهد بود. چون قطعاً قیمت پماد گیاهی ضد درد در قبال تاثیر فوق العاده اش اهمیتی نخواهد داشت. جریان خون با ماساژ بهبود یافته و گرفتگی عضلات به راحتی برطرف می‌گردد. رزماری علاوه بر خواص درمانی از خواص ضد میکروبی و ضدویروسی برخوردار است و همین موضوع امکان استفاده از آن را در لوازم بهداشتی و آرایشی فراهم می‌کند.

مدیر فروش: آقای اسلامی نیا
تلفن مشاوره: 09023396980
علاقه مندان جهت خرید آنلاین محصولات گیاهی می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه نمایند.
قیمت پماد گیاهی ضد درد فلفل

همان طور که می‌دانید درد مفاصل می‌تواند با ورم نیز همراه باشد. در این صورت برای برطرف کردن مفاصل ملتهب از پماد گیاهی ضددرد و گرفتگی عضلات با عصاره فلفل استفاده می‌شود. آرتریت از جمله بیماری‌هایی است که سبب ورم مفاصل خواهد شد. فلفل قرمز با خواص مناسبی برای تسکین درد و التهاب شناخته می‌گردد.
آندروفین‌ها بعد از استفاده از پماد گیاهی آزاد خواهند شد. این آزادسازی در ناحیه ای از پوست که پماد بر روی آن استفاده شده، انجام می‌گیرد. قیمت پماد گیاهی ضددرد و گرفتگی عضلات فلفل نیز با توجه به خواص ذکر شده بسیار کم است. این پمادبرای کاهش نشانه‌های بیماری پسوریازیسنیز مورد استفاده قرار می‌گیرد. سالیسیلات بخشی از ترکیبات فلفل قرمز می‌باشد. این ماده در حکم یک آسپرینعمل می‌کند. از این رو قیمت پماد گیاهی ضد درد فلفل برای رفع گرفتگی‌ها نیز پیشنهاد می‌شود.
میخک نیز از جمله گیاهانی است که برای تسکین درد مورد استفاده قرار می‌گیرد. میخک ضد گرفتگی عضلات بوده و برای رفع التهاب مفاصل نیز کاربرد دارد.
از این پماد برای درمان دردهای مفصلی، آرتروز، روماتیسم، آرتریت، آرتروز گردن و شانه و ... استفاده می‌شود. عصاره میخک نیز برای بسیاری از دردهای مفصلی کارساز می‌باشد.

مدیر فروش: آقای اسلامی نیا
تلفن مشاوره: 09023396980
علاقه مندان جهت خرید آنلاین محصولات گیاهی می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه نمایند.قیمت پماد گیاهی ضد درد کندر
قیمت پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات کندر نیز پایین بوده و این پماد برای مصارف موضعی و محلی توصیه می‌گردد. استفاده خوراکی از این نوع گیاه باارزش نیز امکان پذیر می‌باشد. استفاده خوراکی از این گیاه نیز برای درمان بیماری‌های عضلانی موثر می‌باشد. پماد گیاهی کندر برای برطرف کردن التهاب نیز کاربردی خواهد بود.
گیاه دیپساکوس از گیاهان بلند و تیغ دار بوده که برای درمان گرفتگی عضلات و تسکین درد استفاده می‌شود. در صورتی که دچار پارگی تاندون باشید و یا نیاز به تقویت استخوان‌ها در حین در رفتگی و شکستگی داشته باشید، می‌توانید از پماد گیاهی ضد درد بهره مند شوید. آرتریت، آرتروز و ... نیز از جمله دردهایی هستند که با این پماد بهبود می‌یابند. این پماد گیاهی سبب گردش خون شده و به مرطوب شدن مفاصل کمک خواهد کرد. قیمت پماد گیاهی ضد درد دیپساکوس نیز مناسب می‌باشد.
 
سنبل ختایی از جمله گیاهانی است که برای تولید پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات مورد توجه قرار می‌گیرد. زمانی که از این پماد موضعی کمک می‌گیرید، گردش خون را بهبود می‌بخشید. این موضوع از انسداد در بدن جلوگیری می‌کند. ضمن اینکه انسدادهای پیش آمده را نیز برطرف خواهد کرد. سنبل ختایی به شکل خوراکی نیز مورد استفاده می‌باشد.
مدیر فروش: آقای اسلامی نیا
تلفن مشاوره: 09023396980
علاقه مندان جهت خرید آنلاین محصولات گیاهی می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه نمایند.
 
قیمت پماد گیاهی ضد درد بادرنجبویه
پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات با عصاره بادرنجبویه دارای فلاونوئیدهای ضد التهابی می‌باشد. در واقع با این پماد امکان مهار التهاب به وجود می‌آید. آرتریت در بدن شرایط التهابی و اکسیداتیو ایجاد خواهد کرد. این آثار با پماد بادرنجبویه قابل حذف و کاهش می‌باشد.
پماد گیاهی ضد درد و گرفتگی عضلات با عصاره آقونیطون بسیار سمی بوده اما قدرت بالایی در از بین بردن درد دارد. تاثیرگذاری این پماد گیاهی در میان سایر پمادها بی نظیر می‌باشد اما تاثیری در قیمت پماد گیاهی ضد درد آقونیطون نداشته است. برای برطرف کردن درد کافی است تنها ۵ قطره از این ژل را بر روی موضع درد بگذارید. این پماد ظرف ۲ تا سه دقیقه اثر خواهد کرد. این موضوع در بین مسکن‌های قوی نیز وجود ندارد.
پزشکان سنتی نیز برای درمان درد مفاصل از گیاه بریونیا کمک می‌گرفتند. امروزه نیز از پماد گیاهی این دارو برای کاهش درد استفاده می‌شود. این پماد برای درمان آرتروز بسیار کاربردی است. همچنین برای کمردردی که با گرما بهبود می‌یابد نیز توصیه می‌شود.
پماد گیاهی و اکسیر سلامتی ساریژ ترکیبی از 4 روغن درمانی و حدود 30 نوع گیاه موثر کوهستانی بوده که علاوه بر رفع گرفتگی عضلات و خاصیت ضد درد می‌تواند در درمان بیماری‌های پوستی مانند زگیل تناسلی تاثر مطلوبی بگذارد.

مدیر فروش: آقای اسلامی نیا
تلفن مشاوره: 09023396980
علاقه مندان جهت خرید آنلاین محصولات گیاهی می‌توانند به فروشگاه اینترنتی توسکا مراجعه نمایند.