کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

احتمال بروز موج جدید کرونا در مشهد وجود دارد

20 مرداد 1399 ساعت 13:45


گروه جامعه:رئیس شورای شهر مشهد گفت: حجم مسافرت‌های درون و برون شهری نشان می‌دهد دوباره احتمال یک موج دیگر وجود دارد.محمدرضا حیدری صبح امروز در صد و یکمین جلسه علنی شورای شهر مشهد اظهار داشت: شورای پنجم حمایت از مشاغل خرد و خانگی را در دستور کار خود قرار داد تا برای محله‌های کم برخوردار اشتغال ایجاد کند. اگرچه این ماموریت به طور مستقیم بر عهده ما نیست.وی با اشاره به شیوع ویروس کرونا بیان کرد: کرونا همچنان وجود دارد اما مرگ و میر با رعایت مردم و استفاده از ماسک کاهش پیدا کرده است.رئیس شورای شهر مشهدمقدس بیان کرد: حجم مسافرت‌های درون و برون شهری نشان می‌دهد دوباره احتمال یک موج دیگر وجود دارد. در عزاداری امام حسین(ع) باید پروتکل‌های بهداشتی رعایت شود. می‌توان عزاداری را به انواع دیگری تغییر داد.
حیدری گفت: شفافیت و انضباط مالی از بحث‌های محوری است که به مردم قول دادیم و در مصوبات به صورت ویژه به آن پرداخته‌ایم. در این باره اتفاقات خوبی افتاده است، از آقای آل شیخ که در حوزه شفافیت و سامانه فاش تلاش کردند متشکرم.

تعریف 50 مگا پروژه در مناطق کم‌برخوردار مشهد 
رمضانعلی فیضی رئیس کمیسیون مناطق پیرامونی و کم برخوردار شورای اسلامی شهرمشهد نیز اظهار داشت: طی 50 سال حاشیه شهر مشهد به یک میلیون نفر رسید و ده ها روستا به مشهد پیوست. در شورای پنجم تخصصی و عالمانه با دو رویکرد پیشگیری و درمان به مناطق کم برخوردار پرداختیم. فیضی گفت: برای اولین بار در این دوره مدیریت شهری سازمان بازآفرینی ایجاد شد و 50مگاپروژه به تصویب رسید. 359 میلیارد تومان در دو سال اولیه هزینه کردیم، 45درصد حجم آسفالت شهر در 12درصد مساحت آن که مناطق کم‌برخوردار است انجام شد.وی خاطرنشان کرد: بیش از 73 پارک در مناطق محروم ساختیم. پل مصلی، آیلند میانی صد متری، 75متری رضویه، پل چراغچی و تخریب دیوار شهید بهشتی از جمله اقدامات انجام شده در مناطق کم‌برخوردار است.


کد مطلب: 226833

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/226833/احتمال-بروز-موج-جدید-کرونا-مشهد-وجود

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir