>> بهار نیوز - بوستون حریف میامی درفینال کنفرانس شرقNBA - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بوستون حریف میامی درفینال کنفرانس شرقNBA

22 شهريور 1399 ساعت 9:53


گروه ورزشی: تیم بوستون سلتیکس موفق شد با شکست دادن تورنتو رپترز مدافع عنوان قهرمانی، راهی فینال کنفرانس شرق مسابقات NBA شود.به گزارش ایسنا، صبح امروز (شنبه) ۲۲ شهریور ۱۳۹۹، در ادامه رقابت‌های مرحله پلی‌آف لیگ بسکتبال NBA، دو دیدار از مرحله نیمه‌نهایی کنفرانس‌های شرق و غرب برگزار شد که در پایان، بوستون سلتیکس توانست با کسب چهارمین پیروزی مقابل تورنتو به عنوان دومین تیم راهی فینال کنفرانس شرق شود. در این بازی بوستون موفق شد با درخشش جیسون تاتوم، ۹۲ بر۸۷ حریف خود تورنتو رپترز مدافع عنوان قهرمامی را شکست داده و حریف میامی هیت در فینال کنفرانس شرق شود. تاتوم در این بازی با کسب ۲۹ امتیاز، ثبت ۱۲ ریباند و ۷ پاس گل دبل دبل کرده و بهترین بازیکن زمین شد. میامی با شکست دادن ۴ بر ۱ میلواکی باکس راهی فینال کنفرانس شرق شده است.
نتایج ۷ بازی بوستون و رپترز در نیمه‌نهایی کنفرانس شرق (بوستون ۴ - ۳ تورنتو):

۱) بوستون ۱۱۲ - ۹۴ تورنتو
۲) بوستون ۱۰۲ - ۹۹ تورنتو
۳) تورنتو ۱۰۴ - ۱۰۳ بوستون
۴) تورنتو ۱۰۰ - ۹۳ بوستون
۵) بوستون ۱۱۱ - ۸۹ تورنتو
۶) تورنتو ۱۲۵ - ۱۲۲ بوستون
۷) بوستون ۹۲ - ۸۷ تورنتو
اما در دومین بازی امروز ، دو تیم لس آنجلس کلیپرز و دنورز ناگتس در نیمه‌نهایی ‌کنفرانس غرب به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با حساب ۱۱۱ بر ۱۰۵ به سود دنور پایان یافت تا در مجموع پنج بازی ۳ بر ۲ پیش بیافتد.
در این دیدار مورای با کسب ۲۶ امتیاز بهترین بازیکن تیم دنور بود. کوآی لنارد نیز با وجود کسب ۳۶ امتیاز، نتوانست مانع شکست تیم خود شود.


کد مطلب: 231197

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/231197/بوستون-حریف-میامی-درفینال-کنفرانس-شرقnba

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir