به روز شده در ۱۳۹۹/۰۸/۰۷ - ۰۸:۲۱
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ ساعت ۱۰:۳۰
کد مطلب : ۲۳۲۳۱۴

شاخص بازار سرمایه افت کرد

شاخص بازار سرمایه افت کرد
گروه اقتصادی: امروز شنبه ۲۹ شهریور شاخص کل بورس در شروع معاملات با اُفت ۱۲ هزار واحدی همراه بود.
در جریان معاملات متعادل و منفی گروه بانکی شاهد قرار گرفتن نماد وبصادر در سقف قیمت روزانه هستیم. وتجارت در حوالی صفر تابلو با نوسانات مثبت دنبال می‌شود. وبملت افت بیش از ۳ درصدی قیمت را تجربه می‌کند. در گروه خودرویی شاهد معاملاتی متعادل و منفی هستیم.خساپا با گذر از حجم بیش از ۱۷۳ میلیون سهم در کف قیمت روزانه صف فروش دارد. خودرو در قیمت ۳۳۴ تومان صف فروش ۱۷۰ میلیون سهمی تشکیل داد. در گروه فرآورده‌های نفتی نماد ونفت در محدوده صفر تابلو قرار گرفت. شرانل در سقف قیمت روزانه با صف خرید همراه است. شسپا و شبهرن با افت تقاضا مواجهند. در گروه فلزات اساسی شاهد افت تقاضا در اکثریت نماد‌ها هستیم.فملی در قیمت ۳۶۰۰ تومان افت ۲ درصد دارد.فاسمین در محدوده منفی ۴ درصد قرار دارد.فخوز افت نزدیک به ۵ درصد را تجربه می‌کند.ذوب نیز در کف قیمت روزانه ۶۶۷ تومان با صف فروش مواجه است. در گروه معدنی‌ها صف خرید نماد کگل عرضه شد، اما مجددا شاهد افزایش تقاضا و شکل گیری صف خرید بروی این نماد هستیم.کچاد در قیمت ۲۱۴۵ تومان قرار دارد و پیشروی بیش از ۳ درصدی قیمت را نشان می‌دهد.

افت ۱۶ هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰ دقیقه آغازین معاملات امروز
شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۶۸۸ واحد قرار گرفته است.
فملی،وبملت و وپارس بیش‌ترین تأثیر منفی و نماد‌های کگل، کچاد و وبصادر بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.در معدنی ها شاهد رشد قیمت در نماد ومعادن هستیم. سهم رشد ۴ درصد در آستانه سقف قیمت روزانه قرار گرفت.در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۱۶ هزار و ۷۸۳ واحدی (۰.۹ درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۶۸۷ هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با کاهش ۰.۵ درصدی مواجه شد.
آخرین قیمت ۸۱ نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۳۲۵ نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۳۳۰ میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند و نماد‌های وبملت,فملی و خودرو در گروه پربیننده‌ترین‌های بورس قرار گرفتند.ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به سه هزار و ۷۱۰ میلیارد تومان رسید.
برچسب ها: بورس