به روز شده در ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۳:۱۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۰۸ ساعت ۰۸:۳۹
کد مطلب : ۲۳۳۹۴۹

دستگیری مرد اسیدپاش در آشپزخانه

دستگیری مرد اسیدپاش در آشپزخانه
گروه حوادث: مردی که به اتهام اسیدپاشی به همسرش تحت تعقیب پلیس بود در آشپزخانه‌ای در ازگل بازداشت شد.صبح هجدهم شهریور امسال، زنی ۳۳ساله از خانه‌اش در حوالی خیابان پیروزی تهران بیرون آمد تا به محل کارش برود که از سوی شوهرش هدف اسیدپاشی قرار گرفت.زن جوان در بیمارستان مطهری تحت درمان قرار گرفت. با دستور احسان زمانی ، بازپرس شعبه ششم دادسرای جنایی تهران مأموران اداره 16 پلیس آگاهی پایتخت در جست‌وجوی مرد اسیدپاش بودندکه 20روز بعد، عصر ششم مهر امسال او در آشپزخانه یک غذاخوری در محله ازگل تهران بازداشت شد .وی دیروز برای ادامه تحقیقات به شعبه ششم بازپرسی دادسرای جنایی تهران منتقل شد و در تحقیقات گفت : دریکی از شهرهای استان خراسان رضوی زندگی می‌کردم و شغلم مصالح‌فروشی بود. همسرم تازه در دانشگاه حقوق قبول‌شده و به شهرمان آمده بود. پدرش خانه‌ای از پدرم خرید و دخترش در آنجا ساکن شد. در جریان همین آشنایی به او علاقه مندشدم و هشت سال قبل ازدواج کردیم. دوسال بعد به خاطر دخالت‌های اقوام به تهران آمدیم. چهارسال پیش به خاطر حمایت از همسرم با برادرش دعوایمان شد و کارمان به زدوخورد کشید و او را مصدوم کردم و مجبور به پرداخت 18 میلیون تومان دیه شدم.وی افزود: پنج ماه بعد از حضورمان در تهران، همسرم درخواست طلاق داد . به رفتارش مشکوک شدم و حس کردم قصد دارد از من جدا شود و با مرد پولداری ازدواج کند. البته همسرم منکر این موضوع بود. برای این‌که علاقه‌ام را به او اثبات کنم، در این مدت اعتیادم را به تریاک ترک کرده و قولنامه خانه را به نام او نوشتم. این کارها هم نتوانست همسرم را به این زندگی دلگرم کند و او با بخشیدن مهریه‌اش فقط طلاق می‌خواست. سرانجام درخواست طلاق را هم در دادگاه مطرح کرد و از من خواست توافقی جدا شویم و اگر اوضاع در آینده بهتر شد، دوباره ازدواج کنیم. من مخالفت کردم که همان ایام خواستگار سابق همسرم با من تماس گرفت و تهدید کرد باید او را طلاق بدهم. این تماس عصبی‌ترم کرد و سرانجام نقشه اسیدپاشی را اجرا کردم.

نمی‌خواستم از من جدا شود
مرد جوان پشیمان از اسیدپاشی است و خود را برای مجازات آماده کرده است. می‌گوید: هر مجازاتی را تحمل می‌کند اما حاضر به جدایی و طلاق همسرش نیست. در حاشیه جلسه بازپرسی در گفت‌وگو با جام جم به تشریح نقشه اسیدپاشی پرداخت.

نقشه اسیدپاشی را چطور اجرا کردی ؟
از چند روز قبل از اجرای آن ، نقشه را کشیده بودم. یک‌روزدرنبود همسرم و از انباری بطری اسید لوله‌بازکن را برداشته و به محل کارم بردم. روز حادثه قبل از رفتن به محل کارم به نزدیکی خانه همسرم رفتم. 20دقیقه منتظر شدم و وقتی قصد رفتن به محل کارش را داشت، روی او اسید ریختم.

به محل حادثه برگشتی ؟
خیر به آشپزخانه محل کارم رفتم و آنجا بودم.اما روز بعد از حادثه به بیمارستان رفتم و درباره وضعیت همسرم پرس‌وجو کردم. دو روز بعد از طریق واتس آپ با او حرف زدم و گفتم پشیمانم. خودت کوتاه نیامدی و باعث شدی که من دست به اسیدپاشی بزنم و این‌طور قربانی شوی و من هم گرفتار. با این کار می‌خواستم کاری کنم او نتواند با فرد دیگری ازدواج کند و همیشه برای من باشد که با اسید او را سوزاندم.
مرجع : روزنامه جام جم
برچسب ها: اسیدپاشی حوادث