به روز شده در ۱۳۹۹/۰۷/۳۰ - ۱۸:۵۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۷/۲۲ ساعت ۱۵:۳۸
کد مطلب : ۲۳۶۱۹۸
بایدن: کاندیدای انتخابات سنا هستم/ ترامپ: زوال عقل "جو" در حال بحرانی شدن است

واکنش دونالد ترامپ به گاف وحشتناک جو بایدن!

خواب «جو بایدن خواب‌آلود» را خراب نکنید!
واکنش دونالد ترامپ به گاف وحشتناک جو بایدن!
گروه بین‌الملل: «دونالد ترامپ»، به فراموشی «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات انتخابات ریاست جمهوری آمریکا واکنش نشان داد.
ترامپ در واکنش، بایدن را به داشتن زوال عقل متهم کرد و نوشت: میت (رامنی) نمی تواند از این موضوع هیجان زده شود! جو (بایدن) دیروز هم (دوباره) گفت برای سنای آمریکا رقابت می کند و به طور کامل فراموش کرد کجاست (ایالت اشتباه!). جو هرگز آدم خوب و مهربانی نبوده، بنابراین برای ایالات متحده پذیرش غیرقابل قبول بودن "زوال عقل" بدیهی و در حال وخیم شدن او راحت تر است!

گفتنی اینکه، بایدن روز گذشته هنگام رفتن به اوهایو برای شرکت در تجمع انتخاباتی، در پاسخ به سوالی درباره لزوم در نظر گرفتن اعتقاد قاضی پیشنهادی ترامپ برای پُست خالی «دیوان عالی» این کشور، در توضیحات برای رد کردن این نظر به مشکل برخورد و نام سناتور «میت رامنی» (نامزد حزب جمهوری خواه در رقابت های سال ۲۰۱۲ در مقابل باراک اوباما و فرماندار سابق) را به خاطر نیاورد و همچنین بار دیگر به اشتباه رقابت برای ریاست جمهوری را رقابت برای سنا خواند! بایدن گفت: شاید به خاطر بیاورید، من وقتی در حال رقابت در مقابل سناتوری که مورمون بود، فرماندار (؟) به دردسر افتادم. اعتقاد هیچ کس نباید مورد پرسش قرار بگیرد.
این اولین بار نیست بایدن به اشتباه از رقابت برای سنا می گوید. در ماه فوریه هم در یک رویداد حزب دموکرات در کارولینای جنوبی او به اشتباه به جای رقابت برای ریاست جمهوری از رقابت برای سنا گفت.

از سوی دیگر، میتنگ‌های انتخاباتی جو بایدن که با جمعیت اندکی از حاضران برگزار می شود، باعث شد تا ترامپ در یک توییت سئوال کند کسی هست توضیح بدهد چرا برای سخنرانی های «جو خواب‌آلود»، تعداد اندکی از مردم حضور می‌یابند؟ او نوشت: «تقریباً هیچ کس در مراسم متینگ جو بایدن چرتی در اوهایو حاضر نشد. گزارش‌ها و نظرسنجی‌ها ساخته رسانه‌های فیک نیوز هست. ما حمایت و مشتاقان بیشتری به مراتب نسبت به سال ۲۰۱۶ داریم. ۳ نوامبر. یک روز عالی برای آمریکا خواهد بود.»
دونالد ترامپ همچنین در چند توییت دیگر نوشت:
* رشد بازار سهام تا ۳۰۰ واحد دیگر -بزرگترین شاخص کل در همه دوران! خواب «جو» خواب‌آلود را خراب نکنید!
* اقتصاد آماده است تا از سقف عبور کند. بازار سهام آماده است تا رکورد همه دوران را بشکند. ۴۱ هزار است رکورد مشاغل جدید، باور کردنی است. هنگام رأی دادن همه این موارد را به خاطر بسپارید. جو خواب‌آلود می‌خواهد مالیات شما را چهار برابر کند. افسردگی! نگذارید این اتفاق بیفتد!