به روز شده در ۱۳۹۹/۰۹/۰۵ - ۲۳:۳۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۰۶ ساعت ۱۳:۲۸
کد مطلب : ۲۳۸۱۷۰
در کشور با وضعیت «بی‌دولتی» مواجه هستیم

مردم از حرف‌های مسئولان خسته شده‌اند

مردم از حرف‌های مسئولان خسته شده‌اند
گروه سیاسی: نماینده ارومیه، گفت: برخی می‌گویند استراتژی دشمن، دولت بی‌سر است اما من می‌گویم اصلاً کدام دولت؟ ما اصلا دولت نداریم.
 وحید جلال زاده  گفت: جمهوری اسلامی محصول مبارک انقلاب اسلامی است، که رفته رفته با آن فاصله می‌گیرد. آرمان‌ها کم فروغ می‌شود و مردم می‌پرسند چرا انقلاب کردیم؟ در چله انقلاب جوانان می‌پرسند که چه شد، اکنون می‌بینیم نتیجه برخی غفلت‌ها و کوتاهی‌ها در داخل کشور و سنگ اندازی دشمن باعث بدبینی و ناامیدی شده است.
وی ادامه داد: اکنون باید از مردمی که در سوم اسفند به پای صندوق رای آمده‌اند تا فرصتی برای خدمت به ما بدهند، تشکر کنیم و دست روستاییانی که در برف زمستانی پای صندوق آمدند تا با ما اتمام حجت کنند را ببوسیم، مردم در تمام این ۴۲ سال از ما جلوتر بودند و چه خوش گفت امام عزیز ما که این مردم از مردم عصر رسول الله جلوترند.وظیفه حاکم در برابر مردم تامین رفاه اجتماعی، اشتغال جوانان، آسایش، رفاه و آرامش است اما عملکرد چه بوده است؟ حرف دیگر کافی است مردم خسته شده‌اند بس که از امثال من و ما حرف شنیده‌اند.
جلال زاده در ادامه بیان داشت: امسال خستگی کشاورز بیش از پیش خواهد بود و با توجه به مشکلاتی که اکنون وجود دارد برای کشاورزان، من هشدار می‌دهم که بعد از امسال بدتر هم خواهد شد.
وی در ادامه با بیان اینکه من به بی‌دولتی در کشور معتقد هستم، گفت: برخی می‌گویند استراتژی دشمن دولت بی‌سر است اما من می‌گویم اصلاً کدام دولت؟ دولت باید پای برخی نفوذی‌ها را قطع کند، وزارت خارجه نترسد و بی واهمه در برابر اظهارات رئیس‌جمهور فرانسه موضع‌گیری کند، در این مساله رفتار امام در قضیه سلمان رشدی را الگو قرار دهیم. همچنین مبارزه با فساد که ریشه انقلاب و کشور را زده است، باید در اولویت کاری مجلس، دولت و دستگاه قضا باشد. سرمایه اجتماعی و اعتماد مردم مظهر اقتدار نظام است و باید آن را پاس داشته و مراقبت کنیم، وظیفه مهم و خطیر نمایندگان انقلابی در مجلس قوی، بازگشت به خویشتن انقلاب است.نماینده ارومیه در پایان، ابراز داشت: آقای روحانی چرا به مجلس نمی‌آیید؟ چرا در پیشگاه مردم و نمایندگان مردم پاسخگوی اعمال خود نیستید و از مجلس فراری هستید؟ خودتان در ستاد کرونا تصویب می‌کنید که به مجلس نیایید و این ناراحت کننده است.

 
مرجع : ایلنا
برچسب ها: مردم دولت