به روز شده در ۱۳۹۹/۰۹/۰۳ - ۱۸:۳۲
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۸/۲۶ ساعت ۰۹:۳۱
کد مطلب : ۲۴۱۲۵۲

فراری در راه ساخت ماشین‌های الکتریکی

فراری در راه ساخت ماشین‌های الکتریکی
گروه علم و فناوری:فراری در گامی دیگر در جهت ساخت ماشین‌های الکتریکی، نمونه روبازی از قوی‌ترین مدل خود SF90 را رونمایی کرد.
"SF90 اسپایدر" از نظر فنی با مدل سقف‌دار که سال گذشته عرضه شد فرقی ندارد. یک موتور هشت سیلندر و دو موتور الکتریکی با قدرت ۱۰۰۰ اسب بخار به ماشین نیرو می‌دهد. ماشین می‌تواند با قوای الکتریکی تا ۲۵ کیلومتر حرکت کند.
شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت SF90 اسپایدر ۲/۵ ثانیه و حداکثر سرعتش ۳۴۰ کیلومتر در ساعت است. قیمت پایه ماشین در ایتالیا ۴۷۳ هزار یورو (۵۶۰ هزار دلار) است که حدود ۴۰ هزار یورو از مدل سقف‌دار SF90 گران‌تر است.
فراری می‌خواهد تا سال ۲۰۲۲ شصت درصد فروشش را ماشین‌های هیبرید تشکیل دهد. مدیران شرکت معتقدند که فن‌آوری کنونی باتری‌ها برای ساخت یک فراری کاملا الکتریکی مناسب نیست و بعید است تا قبل از سال ۲۰۲۵ یک مدل الکتریکی به بازار عرضه شود. خودروساز ایتالیایی امیدوار است که با مدل‌های هیبرید بتواند از یک سو با سوپرکارهای الکتریکی رقابت کند و از سوی دیگر سوپرکارهایی با موتور دوازده سیلندر را به چالش بکشد.
برچسب ها: خودرو
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *