به روز شده در ۱۳۹۹/۰۹/۰۴ - ۱۸:۴۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۰۹/۰۱ ساعت ۱۵:۰۱
کد مطلب : ۲۴۲۲۴۶

بازداشت مردی به ظن آدم‌خواری در برلین

بازداشت مردی به ظن آدم‌خواری در برلین
گروه جامعه: یک مرد ۴۱ ساله به اتهام کشتن و خوردن یک انسان در برلین بازداشت شد. مقتول مرد ۴۴ ساله‌ای‌ست که از ماه سپتامبر گذشته ناپدید شده بود، اما اکنون پلیس استخوان‌های او را پیدا کرده است.
پلیس برلین پس از یافتن استخوان‌های یک مرد، فردی را به ظن قتل و آدم‌خواری بازداشت کرده است.قاضی پرونده، پس از شناسایی و دستگیری مرد مظنون، حکم توقیف او را  صادر کرد.
سخنگوی دادستانی برلین، در رابطه با این جنایت گفت که نشانه‌هایی از آدم‌خواری وجود دارد. روزنامه بیلد نیز در گزارشی با استناد به یافته‌های پلیس نوشته بود: "احتمال آدم‌خواری در این ماجرا بسیار زیاد است."
به گفته پلیس مقتول در اوایل سپتامبر امسال پس از ترک خانه خود در محله لیشتن‌برگ برلین مفقودالاثر شده بود. پلیس پیشتر با انتشار عکس این مرد خواستار کمک مردم برای یافتن او شده بود، اما پلیس در آن زمان موفقیتی به دست نیاورد.در تاریخ ۸ نوامبر چند تن که در منطقه پانکو در برلین برای قدم زدن بیرون رفته بودند، استخوان‌هایی یافتند که بعداً به عنوان بقایای یک انسان شناسایی شد.نتیجه تحقیقات پزشکی قانونی نشان می‌دهد که این استخوان‌ها متعلق به همان مرد ناپدید شده است. بررسی و تحقیقات مأموران کمیسیون جنایی برلین نشان از آن دارد که میان مظنون ۴۱ ساله و این قتل رابطه‌ای وجود دارد.
برچسب ها: آلمان