به روز شده در ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۲۰:۴۸
 
۵
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۱/۱۵ ساعت ۱۴:۲۰
کد مطلب : ۳۰۷۷۲

انقلابی‌نماها به دنبال انزواي بزرگان انقلاب

گروه سياسي: مشاور امور روحانیت رئیس جمهور دولت اصلاحات تاکید کرد: اگر حرمت انقلاب و عدم انحراف در آن را می‌خواهیم باید حرمت بزرگان را حفظ کنیم.
انقلابی‌نماها به دنبال انزواي بزرگان انقلاب

مصطفی درایتی، در خصوص انقلاب اسلامی و ماندگاری آن گفت: اگر انقلاب‌ها می‌خواهند در مسیر خود باقی بمانند باید میدان‌دارهای اصلی‌اش حضور داشته باشند تا امکان انحراف در آن به وجود نیاید. وی ادامه داد: ماندگاری یک انقلاب در عدم برخورد سلیقه ای و حضور رهبران آن است و زنگ خطر برای یک انقلاب آن است که انقلابی‌نمایان با شعارهای دهن پر کن سکاندار یک انقلاب شوند که در این صورت انقلاب از مسیر خود منحرف می‌شود.

مشاور امور روحانیت رئیس جمهور دولت اصلاحات تاکید کرد: اگر حرمت انقلاب و عدم انحراف در آن را می‌خواهیم باید حرمت بزرگان را حفظ کنیم چرا که آنها اهداف، آرمان و مسیر اصلی انقلاب را می‌دانند در حالی که کسانی که رنجی برای انقلاب نکشیده‌اند و به خاطر آن هزینه ای نداده‌اند نگرانی هم برای آسیب رسیدن به انقلاب ندارند و برای انقلاب هم دلسوزی نمی‌کنند. این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه بعد از سی و پنج سال از پیروزی انقلاب خوشبختانه هنوز بزرگان انقلاب در صحنه وجود دارند، تصریح کرد: انقلابی‌نمایان که عده‌ای قلیلی هم هستند به دنبال آن بوده و هستند که بزرگان انقلاب خانه‌نشین، منزوی و از صحنه خارج شوند تا میدانداری کنند و از این طریق منافع خویش را به دست آورند بدون اینکه مردم آنها را قبول داشته و پذیرفته باشند. درایتی ادامه داد: این افراد اعتقادات و باورهای مورد احترام مردم را مانند دین، روحانیت، انقلاب و مقدسات را به بازی می‌گیرند و به نفع خویش خرج می‌کنند و اگر برای حل این مسئله فکری نشود آسیب‌های بزرگی به انقلاب وارد خواهد شد.

 

مرجع : ايلنا