به روز شده در ۱۳۹۸/۱۲/۰۹ - ۲۰:۱۴
 
۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۱/۱۹ ساعت ۱۹:۱۶
کد مطلب : ۳۷۴۹۳

افزایش حقوق سالانه کارمندان از فروردین

گروه اقتصادي: سخنگوی دولت گفت: افزایش سالانه حقوق کارمندان حداکثر اردیبهشت ماه به حسابشان واریز می شود.
افزایش حقوق سالانه کارمندان از فروردین
 نوبخت گفت: افزایش 20 درصدی حقوق کارمندان از ابتدای فروردین 93 اعمال می شود و این از حقوق کارمندان است که دستگاهها آن را پرداخت می کنند. وی خاطر نشان کرد: بطور طبیعی دستگاههای اجرایی باید افزایش حقوق را در فروردین ماه بپردازند و اگر دستگاههایی نتوانند حسابهای خود را به موقع بررسی کنند حداکثر باید اردیبهشت ماه افزایش 20 درصدی را واریز کنند.

نوبخت همچنین درباره مرحله دوم هدفمندی یارانه ها نیز گفت: خوشبختانه همه هماهنگیها برای اجرای گام دوم هدفمندی صورت گرفته است و از بیستم فروردین نیز ثبت نام متقاضیان دریافت یارانه آغاز خواهد شد. وی همچنین گفت: اگر کسانی به هر دلیلی نتوانند در روزهای اعلامی برای دریافت یارانه ثبت نام کنند دو روز دیگر برای آنان به منظور ثبت نام در نظر گرفته شده است.

سخنگوی دولت افزود : از همه خانوارهایی که وضع مالی مناسبتری دارند می خواهیم به منظور کمک به اشتغال و بهداشت کشور از دریافت یارانه و ثبت نام انصراف دهند. وی تأکید کرد: قطعاً دولت به افرادی که درآمد کمتری دارند یارانه پرداخت خواهد کرد. نوبخت همچنین گفت: پرداخت یارانه فروردین همانند ماههای گذشته خواهد بود و از اردیبهشت ماه تغییر خواهد کرد.
مرجع : واحد مرکزی خبر