۹۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ساعت ۱۶:۴۷
کد مطلب : ۴۳۸۳۵
بيرانوند: به خاطر سوشا ناراحتم، نه خودم

آيا يك عكس باعث خط خوردن نام خلعتبري شد؟

شرفي: عکس گرفتن با یک هنرمند جرم است؟
گروه ورزشي: دروازه‌بان ملي‌پوش فوتبال ايران در واکنش به خط خوردن ناباورانه‌اش از ليست نهايي تيم ملي براي سفر به برزيل سکوت کرد.
آيا يك عكس باعث خط خوردن نام خلعتبري شد؟
سوشا مکاني در واکنش به خط خوردنش از ليست نهايي تيم ملي فوتبال در حالي که ناراحت بود به فارس گفت که قصد هيچ صحبتي ندارد و نمي‌خواهد حرفي بزند و پس از آن تلفن را قطع کرد. از سوي ديگر دروازه‌بان تيم فوتبال نفت تهران گفت: از اينکه سوشا مکاني از فهرست نهايي تيم ملي خط خورد خيلي ناراحتم. عليرضا بيرانوند در خصوص خط خوزدنش از فهرست 30 نفره تيم ملي براي حضور در جام جهاني، اظهار داشت: خدا را شکر مي‌کنم که در فهرست 30 نفره تيم ملي بودم و اکنون هم ناراحت نيستم. وي افزود: همين که مدنظر کي‌روش بودم و در فهرست 30 نفره حضور داشتم براي من خوب است. اکنون نيز تلاش مي‌کنم تا در فرصت‌هاي بعد همراه تيم ملي باشم. ناراحتي من از فهرست نهايي تيم ملي فقط به خاطر سوشا مکاني است. او زحمات زيادي کشيد تا در جام جهاني باشد و دو، سه سال در اردوهاي تيم ملي حضور داشت.

در همين حال حضور هومن خلعتبری، موسیقیدان ایرانی در اردوی تیم ملی و عکس گرفتن او با برخی بازیکنان ایران از جمله محمدرضا خلعتبری، سر و صدای زیادی به راه انداخته و برخي مي‌گويند همين عكس باعث خط خوردن مهاجم خوب شمالي از تركيب تيم ملي شده است!
اصغر شرفی از پيشكسوتان فوتبال مثل همیشه، منطقی و صریح در این مورد صحبت می کند و علیه این انتقادها موضع می گیرد: « ما همه اش در حاشیه هستیم و اصلا در متن زندگی نمی کنیم. متن زندگی یعنی مثبت نگاه کردن. من هومن خلعتبری را دقیقا نمی شناسم اما او هم یک ایرانی است و افتخار برای کشور ما. مگر عکس گرفتن با یک هنرمند جرم است؟ او هزینه کرده و بازی تیم ملی را از نزدیک دیده . چه اشکالی دارد با بازیکنان مورد علاقه اش عکس هم بگیرد؟ موسیقی خوراک روح است. ما همه اش نباید به فوتبال فکر کنیم، اینجوری بازیکنان تیم ملی خسته می شوند. پس باید تفریح دیگری داشته باشند. امیدوارم یکسری افراد دست از این حاشیه سازی بردارند و در متن زندگی کنند»

اصغر شرفی از گذشته هم می گوید:« زمان ما پر بود از این عکس ها. همه بازیکنان با خواننده ها عکس می گرفتند. کسی هم حرفی نمی زد و انتقادی هم نمی کرد. بازیکنان بهترین فوتبال را هم انجام می دادند. شما بروید و علی پروین را ببینید که چقدر عکس قدیمی دارد. مگر در زمین بد بازی می کرد؟ اینها به فوتبال ربطی ندارد و بیخودی نباید اینها را به هم ارتباط داد. اصلا زمان ما شهرام شب پره و خیلی از خواننده های دیگر به اردوی تیم ملی می آمدند اما بازیکنان به زمین می رفتند و بهترین عملکرد خود را ارائه می دادند.

خلعتبری: وقت حرف زدن نیست!
محمد رضا خلعتبری که توسط کارلوس کروش از فهرست مسافران جام جهانی کنار گذاشته شد از این اتفاق ناراحت است. او که خودش خبر را شنیده بود با صدایی گرفته و در گفت و گویی کوتاه با خبرآنلاین در این مورد گفت: «شنیده‌ام، اما فعلا وقت حرف زدن در این مورد نیست. حرف بزنم که چه بشود؟»

سردار آزمون: امروز بدترین روز من است

از سوي ديگر، سردار آزمون، مهاجم تیم ملی فوتبال ایران پس از اینکه از اردوی تیم ملی خط خورد و از جمع بازیکنان اعزامی به جام جهانی 2014 برزیل خارج شد در این خصوص در اینستاگرامش نوشت: امروز بدترین روز من است اما برای عشق به ایران می‌خواهم که آبرومندانه بیرون بیایم. بابت همه چیز از کادرفنی و دوستانم متشکرم. موفق باشید.

ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۷:۱۰
تقصير خودته عزيزم، به جاي خلعتبري بايد با کارآگاه رسايي عکس مي گرفتي و مادام العمر تو تيم ملي مي موندي (232091)
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۲:۱۹
رسایی الان منو یاد اون حاج اقا تو فیلم کتاب قانون میندازه (232216)
سارا
Anonymous Proxy
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۷:۱۰
اگه واقعا اینجوری باشه خود کی روش بعدا میگه (232093)
محمد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۷:۱۵
چرا اینقدر زرد مینویسید اخه اینجور تیتر زدن در شان این رسانه وزین هست؟ این همه با این هومن خان عکس گرفتن پس چرا بقیه رو خط نزده؟ یه چیزایی میگید که مرغ پخته هم خنده ش بگیره (232096)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۲:۰۲
واقعاً موافقم و بهارنیوز خط فکری تندی رو داره دنبال می‌کنه. (232203)
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۷:۱۷
ای خدا خودت مملکت را از شر این تنگ نظران کوته فکر نجات ده!!!!!!!!!!!!!!!!! (232097)
همشهری
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۷:۵۵
مهاجم پرسپولیس اندازه تیم ملی نبود نباید ناراحت بشود
مگر چند تا گل در لیگ برای پرسپولیس زد
پولی که از پرسپولیس گرفت باهاش میشد خط حمله پرسپولیس را ساخت (232111)
يكي
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۸:۱۹
آفرين به سردار آزمون، فوتباليست واقعي يعني همين كه هميشه بهترين‌ها رو براي تيم ملي كشورش بخواد، حتي اگر كنار گذاشته بشه، آفرين
ايراني واقعي يعني همين (232119)
فرداد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۸:۲۴
واقعا متاسفم! هومن خلعتبری یکی از بهترین موسیقی دانان ایرانی هستش که در همین ایران شاگردان بسیاری را از جمله برادر من تربیت کرد واقعا خیلی زشته این برخوردها با کسانیکه در بین یک قشر از مردم ایران محبوب هستند (232122)
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۹:۳۵
با هم نسبت فامیلی دارند مگه جرمه که به دیدار فامیلش اومده بود؟؟؟ (232140)
مهربان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۸:۲۷
حیف از خط خوردن سردار (232123)
ایرانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۹:۱۲
آفرین به سردار آزمون که حرفه ای برخورد کرد و جنجال بپا نکرد . (232134)
ابوالفضل
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۹:۱۳
حقه ش است (232135)
روح الله - مشهد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۱:۴۱
!!!!!!! آفرین بر ابوالفضل رسایی (232192)
نیما
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۹:۲۷
یک بار نشد ما ایرانیان کاری رو بدون حاشیه انجام بدیم. از الان معلومه حماسه خواهیم آفرید در جام جهانی!! (232139)
سلیمانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۹:۴۴
هرکدام راحذف کنند یک عدای ناراحت می شوند همه خوب بودنند خودتان را جای کروش بگزارید چکار باید می کرد بنده خدا (232143)
محسن
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۱:۱۶
آخه دو تا از بهترین ها حذف شدن! آزمون و خلعتبری رو حذف کردن اونوقت هاشم مسدوم رو بردن! احتمالا شیوه بازی ما در جام جهانی یا 1-10 خواهد بود یا 11. یعنی همه دفاع مطلق!! (232178)
میثم
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۱۹:۴۸
یه زمانی قرار بود ایران بره آمریکا برا دیدار تدارکاتی یه عده عقب مونده جنجال انداختند که خواننده ها می خوان بیان حین بازی پشت دروازه ایران بزن و برقص راه بندازن می گفتن آقانفستید این تیم رو نظام رو به خطر نندازید
الان هم بعد این همه سال بعضی ها همون تفکرات رو دارن (232145)
عليرضا کريماني
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۰:۰۴
سردار آزمون افتخار استانهاي شمالي کشور منجمله بجنورد و روستاي چهاربيد
عشق است سردار (232149)
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۰:۲۲
الحق که شیری از ایرانی"آزمون" (232155)
ساسان
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۰:۴۴
جای خالی مهدی رحمتی در دروازه-علی کریمی ومجتبی جباری در خط میانی احساس میشه (232165)
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۲:۵۴
کریمی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ (232228)
س
Anonymous Proxy
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۱:۳۲
چرا حرف های سردار را کلام ننوشتی؟ آزمون:کی‌روش با من تماس گرفت و به طور کامل توضیح داد که چرا نامم را خط زده است. من کی‌روش را خیلی دوست دارم و چیزهای زیادی از او یاد گرفتم. به هیچ عنوان از او ناراحت نیستم. او مرا قانع کرد که چرا در لیست نهایی تیم ملی ایران نیستم. بعضی‌ها وقتی نامشان خط می خورد به دنبال مصاحبه‌های جنجالی هستند اما من با اعضای تیم ملی نان و نمک خورده و قدر زحمات آنها را می‌دانم. آنها برای تیم ملی زیاد زحمت کشیدند. در حال حاضر برای تیم ملی ایران آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوار هستم (232189)
ugd
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۲:۰۷
یعنی سردار جوان از مسعود شجاعی کند بهتر نبود این فکر که نکونام ودیگران دخالت کردند متأسفم ورزش ایران هیچ وقت پیشرفت نخواهد کرد تا زمانی که این افکار غلط در ورزش حاکم است ..علت این عقب افتادگی ها را در رضا زاده و وزنه برداری ببینید عبرت بگیرید.. (232207)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۲:۱۸
تیم ملی فاقد بازیکنان محبوبی چون علی کریمی است . (232215)
پدرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۲:۲۰
واقعا یکی به من بگه این مسعود شجاعی از خلعتبری و آزمون بهتره؟به خدا یه چیزایی پشت پرده هست که ما نمیدونیم! (232217)
فرهاد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۲:۳۳
سردار آزمونو گداشته کنار خنده داره.... یه بازیکن یه درد بخور داشتیما.... ایران میخواد چیکار کنه با این بازیکنا؟؟؟؟؟؟؟ (232221)
صادق
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۲:۵۳
بهار سعی کن به نظرات سرمربی احترام بگذاری ...فقط تیتر حاشیه ای .... (232227)
سام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۳:۰۵
اگر تنها تصمیم کادر فنی باشد جای اعتراض نیست در صورتیکه موضوع فنی نباشد و اعمال نفوذ در لیست انتخابی از بیرون باشد و یا موضوع دیگری باشد در حق این عزیزان ظلم کرده اند (232231)
سينــــــــــــ بينا ــــــــــــــــا
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۳/۰۳/۱۱ ۲۳:۱۳
کی روش تو قضیه ی رحمتی و عقیلی نشون داد که قاطع هست و توصیه پذیر نیست. بالاخره اون باید اسم پنج نفر رو خط میزد هر کس دیگه ای رو خط زده بود هم باز یه بامبولی براش جور می کردن. (232232)