کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

هشدار نسبت به وزش باد شدید در تهران

ايسنا , 8 تير 1393 ساعت 17:31

گروه جامعه: مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از وزش باد نسبتا شدید و کاهش کیفیت هوا در برخی مناطق کشور و جنوب تهران در روز دوشنبه خبر داد.


احد وظیفه گفت: براساس نقشه‌های پیش‌یابی طی دو روز آینده در برخی مناطق شمال غرب، سواحل دریای خزر، ارتفاعات خزر، ارتفاعات البرز و مرکزی زاگرس و برخی نقاط جنوب شرق رشد ابر، وزش باد، رگبار باران و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود. وی افزود: امروز در استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، زنجان و اردبیل و روز دوشنبه در استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان و مازندران بارش‌ها شدت بیشتری خواهد داشت و روز سه‌شنبه فقط در برخی نواحی سواحل دریای خزر و در ساعات بعدازظهر جنوب شرق کشور افزایش ابر و بارش پراکنده گاهی با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور از کاهش نسبی دما در نوار شمالی کشور طی دو روز آینده خبر داد و افزود: طی روز آینده در بعضی ساعات وزش باد نسبتا شدید و کاهش کیفیت هوا در استان‌های خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان، یزد، شرق اصفهان، سمنان، قم و مرکزی و جنوب تهران پیش‌بینی می‌شود.وی به وضعیت جوی هوای تهران نیز اشاره کرد و به ایسنا گفت: بر این اساس آسمان تهران در روز دوشنبه کمی ابری در پاره‌ای نقاط وزش باد در ارتفاعات پیش‌بینی شده است که حداقل و حداکثر دما در این روز به 26 و 40 درجه سانتیگراد بالای صفر می‌رسد. همچنین آسمان پایتخت در روز سه‌شنبه کمی ابری در پاره‌ای نقاط وزش باد در ارتفاعات افزایش ابر خواهد داشت که حداقل و حداکثر دما در این روز به 25 و 38 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.


کد مطلب: 46768

آدرس مطلب :
http://www.baharnews.ir/news/46768/هشدار-نسبت-وزش-باد-شدید-تهران

بهار نیوز
  http://www.baharnews.ir