۱۰۷
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۴/۱۲ ساعت ۱۳:۲۶
کد مطلب : ۴۷۱۷۳
حمله به نکونام به دلیل دریافت پیراهن مسی

آقاي نكونام؛ كاش دروغ نمي گفتي

آقاي نكونام؛ كاش دروغ نمي گفتي
گروه ورزشي: در شبی که سه ملی‌پوش کشورمان میهمان عادل فردوسی‌پور در برنامه بیست چهارده بودند، بالاخره یک راز مهم افشا شد؛ اینکه پیراهن لیونل مسی در بازی ایران و آرژانتین را جواد نکونام گرفته است! عجیب اینکه کاپیتان تیم ملی کشورمان در بدو ورود به ایران در واکنش به این خبر، شدیدا آن را تکذیب کرده بود. بخشی از مصاحبه او را بخوانید: « من بازی‌های ملی زیادی دارم. مقابل آلمان و برزیل در گذشته بازی کرده‌ام و می‌توانستم پیراهن بازیکنان بزرگی را بگیرم اما این کار را نکردم و اینکه گفته شده من پیراهن مسی را گرفته‌ام، صحت ندارد. 6 سال در لالیگا مقابل مسی بازی کردم و به راحتی می‌توانستم در آن زمان از او پیراهن بگیرم.»

اظهارات کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در مورد دریافت پیراهن لیونل مسی با واکنش های تندی مواجه شد. به گزارش نامه نیوز، یکی از بحث های جنجالی پس از دیدار ایران برابر آرژانتین در جام جهانی تقاضای جواد نکونام از لیونل مسی برای دریافت پیراهن بود.

در حالی که رسانه های خارجی نیز به این خبر پرداختند نکونام تایید کرد که این اتفاق رخ نداده و اگر دنبال پیراهن مسی بود در شش سال حضور در لالیگا این کار را انجام می داد. کاپیتان ایران اما شب گذشته در برنامه تلویزیونی تایید کرد که پیراهن مسی را از وی گرفته است!

این اتفاق با واکنش تند طرفداران فوتبال در شبکه های مجازی همراه شد و نکونام را به دروغگویی متهم کرده و تاکید کردند وی به جای تمرکز روی بازی مسی و مهار وی به فکر پیراهن وی بوده است و عجیب نبود که در انتهای بازی با لو دادن توپ زمینه ساز گل سه امتیازی مسی شد.