۲۷۸
تاریخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۲ ساعت ۰۹:۲۲
کد مطلب : ۶۶۰۱۴
یک سوال ساده از خانم الهام زهرايي؛

جايي كه مطهري كتك مي‌خورد و چرخنده...!

جايي كه مطهري كتك مي‌خورد و چرخنده...!
گروه هنري: الهام زهرايي (چرخنده) در جلسه‌اي كه به پاس ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی در میان جوانان عصر به همت فراکسیون زنان، کمیسیون فرهنگی و اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس در کمیسیون فرهنگی مجلس برگزار شد گفت: من با دستان خالی و بدون هچی و فقط با اتکا به ذکر "یا زهرا" با افتخار باعث شوم 3 هزار و 900 نفرم مزین به پوشش چادر شوند... بعضی افراد به تغییر من شک دارند و برخی دیگر در شوک هستند اما من می گویم که هم اکنون با دو پسرم زندگی می کنم و عکس های شخصی که در شبکه های اجتماعی و از رسانه های خارجی منتشر می شود عکس های زمان متأهلی بنده بوده که ممکن است آنها با خریدن همسر من به این عکس ها دست پیدا کرده باشند لذا من به حمایت شما احتیاج دارم. (منظور وي عكس‌هاي بي‌حجاب وي است كه در اينترنت منتشر شده‌اند)

در همين زمينه، سامان گیلانی در سايت پارسینه نوشت: سیزدهم مرداد همین امسال بود که خانم الهام زهرايي«چرخنده» (هنرپيشه سريالهاي تلويزيوني) در برنامه‌ای تلویزیونی که از سیمای قم پخش شد رسما اعلام کردند که حجاب برتر را به عنوان حجابشان برگزیده اند....از آن روز تقریبا 180 روز گذشته است، بگذریم که عمر معروفیت الهام خانم چرخنده به زمانی بر میگردد که ایشان گفته بود مرا در خیابان زدند و بگذریم از آنکه نه برای این ادعا تا به حال متهمی دستگیر شده و نه مجرمی اعتراف کرده است.

بعد از 180 روز از چادری شدن این بازیگرزن سینمای ایران وی دوباره مدعی شد که در این مدت 3900 بانو ایرانی را با حجاب برتر آشتی داده است و چادری کرده است. اینکه اگر چرخنده این امر را ممکن کرده باشد واقعا قابل تقدیر است زیرا این سرعت را تمام نهادهای فرهنگی به علاوه مجلس شورای اسلامی منهای شورای نگهبان که به طرح عفاف و حجاب مجلس ایراد گرفته است هم با هم ندارند!

اگر این ادعا واقعا درست باشد که انشالله هم هست میتوانیم مثل دوست صمیمی اسفندیار رحیم مشایی که مدعی بود بسیاری از کشورها به ما یشنهاد داده اند تا شیوه ی اداره کردن کشور به آنها صادر کنیم ، میتوانیم صنعت چادری کردن خانمها را بومی کرده و تازه اضافه آورده و صادر کنیم.

ذهن مخدوش نویسنده این چند خط چرت و پرت یک سوال باقی مانده دارد که اگر خانم چرخنده این بار نویسنده را نچرخانیده و یه پاسخ یک خطی بدهند ، نویسنده قول می دهد که همینجا نه یک بار بلکه صد بار برای خانم الهام چرخنده از همان تقدیرهایی برگزار کند که برای ایشان امروز در کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی (همانجا که علی مطهری همان نماینده که زیاد حرف میزد نزاشتند نطقش تمام شود) برگزار کردند، برگزار کند.

6 ماه می‌شود 180 روز، وقتی 3900 را تقسیم بر 180 میکنیم عدد به دست آمده میشود تقریبا 22، یعنی خانم چرخنده در هر روز 22 بانو را چادری کرده اند البته اگر بدون تعطیلی این امر را انجام داده باشند. اگر خانم چرخنده به دلیل فعالیت فراوان فرهنگی در 24 ساعت تنها 4 ساعت هم بخوابند(خواب برای انسان معمولی 8 ساعت است) یعنی ایشان در هر ساعت یک خانم را چادری کرده است. ممنون میشوم اگر خانم چرخنده توضیح بدهد چگونه در هر یک ساعت یک خانم را چادری کرده اند؟!