به روز شده در ۱۳۹۹/۰۸/۰۴ - ۱۶:۱۵
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۱/۱۸ ساعت ۱۶:۳۷
کد مطلب : ۷۳۸۳۴

قیمت آپارتمان در محله‌های تهران

گروه اقتصادی: هرساله فروردین ماه برای بازار مسکن زمانی است که بازار رونق چندانی ندارد و متقاضی زیادی هم برای خرید یا فروش به بنگاه‌ها مراجعه نمی‌کند، به دلیل اینکه خریداران قبل از نوروز، واحد خود را خریداری کرده‌اند و فروشندگان هم در انتظار مشخص شدن وضعیت بازار هستند، بنابراین این ماه برای بازار مسکن دوران انتظار به شمار می‌رود.
قیمت آپارتمان در محله‌های تهران
البته نمی‌توان از تعداد مشتریانی که هم اکنون هم در بازار مسکن هستند چشم پوشی کرد اما بازهم به نسبت متقاضی بازار مسکن، تعداد مراجعه کنندگان بسیار کمتر است، ضمن آنکه مشتریان واقعی قبل از تعطیلات واحد خود را خریداری کرده‌اند.در حال حاضر که رکود بازار مسکن وارد سومین سال خود می شود، اغلب مشتریان و بنگاه های املاک در انتظار این هستند تا سرنوشت بازار با توجه به اتفاقات بین المللی مشخص شود اما شواهد حاکی از آن است که نیمه اول امسال هم تغییرات چندانی در بازار به وجود نمی آید.

گرچه برخی بنگاه های املاک سعی دارند تا متقاضیان خرید مسکن را با گفتن این حرف که در تابستان مسکن گران می شود، به خرید ترغیب کنند اما کارشناسان معتقدند که مشتریان می توانند با آرامش مسکن را خریداری کنند زیرا قیمت مسکن بیش از تورم نخواهد بود.

نرخ آپارتمان های بالاتر از 46 متر
براساس گزارش میدانی ، واحدی در پونک - سردارجنگل با مساحت 46 متر فول، 220 میلیون تومان به فروش می رسد و در آزادی -دکترهوشیار واحدی 48 متری با عمر 20 ساله و انباری 128 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
واحدی 50 متری در 16 متری امیری - گلستانی نوساز و 2 خوابه 142 میلیون تومان فروخته می شود و در ظفر - بافت بومی واحدی 46 متری و عمر 12 ساله، بدون پارکینگ 230 میلیون تومان به فروش می رسد.همچنین در میدان امامت - بیهقی آپارتمانی 50 متری و دوخوابه با بالکن و انباری 223 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و در ولیعصر - زرتشت آپارتمانی به مساحت 63 متر و یکخوابه با عمر 2 ساله هر مترمربع 5 میلیون و 600 هزار تومان به فروش می رسد.

آپارتمانی 65 متری و دوخوابه با تمامی امکانات در بلوار فردوس غرب 275 میلیون تومان فروخته می شود و در نارمک - میدان 100 , 64متری با عمر 7ساله بدون پارکینگ 305 میلیون تومن به فروش می رسد همچنین در سبلان شمالی واحدی 65 متری و دوخوابه طبقه4 بازسازی شده باپارکینگ وانباری 170 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.

براین اساس آپارتمانی در اشرفی اصفهانی - شهرک نفت با مساحت 64.5 متر و فول امکانات 297 میلیون تومان به فروش می رسد و در انتهای جیحون-رنجبر واحدی 65 متری و دوخوابه با عمر 4 ساله و پارکینگ و انباری 175 میلیون تومان فروخته می شود.

واحدی در مرزداران - گلدیس به مساحت 80 مترمربع و دوخوابه و نوساز، سوپرلوکس متری 6 میلیون و 890 هزار تومان قیمت گذاری شده است همچنین در کاشانی، مهران واحدی 78 متری و دو خوابه، نوساز با امکانات متری5 میلیون و 600 هزار تومان به فروش می رسد.
مرجع : تسنیم