۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۱/۰۹/۲۸ ساعت ۲۳:۲۷
کد مطلب : ۷۴۲۱

يك پرونده مجري معروف در دادگاه بسته شد

گروه هنري: پرونده قضایی و جنجالی فرزاد جمشیدی، مجری شناخته شده سینما و تلویزیون، سرانجام با صرف نظر کردن شاکی از شکایت خود مختومه شد.
يك پرونده مجري معروف در دادگاه بسته شد
به گزارش سینماپرس، اردیبهشت ماه امسال فرزاد جمشیدی با اجرای برنامه ای در رادیو ایران با نام «یادخدا» و شعر خوانی درخصوص قضات، با شکایت از طرف مدعی العموم مواجه شد و پرونده ای علیه وی در دادسرای فرهنگ و رسانه تشکیل شد.
بر اساس اخبار به دست آمده در این پرونده دادستانی کل کشور به عنوان مدعی العموم از فرزاد جمشیدی شکایت کرده بود که این پرونده در شعبه ۹ بازرسی دادسرای فرهنگ و رسانه پیگیری می‌شد. فرزاد جمشیدی در گفت و گو با خبرنگار ما ضمن اعلام این اطلاعات، درباره سرانجام این پرونده گفت: این پرونده به دلیل صرف نظر کردن مدعی العموم از شکایت خود، مختومه اعلام شده است.

به نظر مي‌رسد اين پرونده با ديگر پرونده اين مجري سيما كه ظاهرا يك شاكي خصوصي دارد ربطي نداشته است و در پرونده مورد اشاره قرار است به زودي راي دادگاه صادر شود.
نام شما

آدرس ايميل شما
توجه: نظرات حاوی توهين، افترا، اتهام و ... به اشخاص حقيقی و حقوقی، و نظرات شعارگونه «مرگ، درود و مشابه آنها»، و همچنين نظرات طولانی تر از 500 حرف، به هيچ وجه منتشر نخواهند شد.
نظر شما *


۱۳۹۱/۰۹/۲۹ ۰۱:۳۹
بعله (15688)
۱۳۹۱/۰۹/۲۹ ۱۹:۲۱
آن پرونده هم مالیده می شود و بسته می شود شاکی خصوصی که از دادستان بالاتر نیست شکایت اونم پس می گیرند (15750)
۱۳۹۱/۱۰/۰۲ ۰۹:۵۴
دموکراسی یعنی همین که توی مجلس به یه شخصیت توهین کنند و کسی چیزی نگه و توی صدا و سیما یه شعر بخونن و از طرف شکایت کنن (15978)
..............
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۱/۱۰/۱۴ ۲۲:۰۵
چي ميگيد؟ (18018)
بهار
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۲/۰۸/۲۳ ۰۱:۲۲
آقای جمشیدی یاد شما در دل همه دوستداران شما خواهد ماند .. . فقط با رفتن شما یاد شما در سحر های ماه رمضان بیشتر خواهد شد... خیلی دوستتون داریم امیدواریم خدا بیشتر بهتون عزت و بزرگی بده تا چشم کور دلان کور شه... (168880)