خبرهای لحظه‌ای سایت بهارنیوز را در کانال تلگرامی ما فقط به آدرسbaharnewsir@  بخوانید. ضمنا سایر کانالهای همنام با بهارنیوز با آدر‌س‌های غیر از baharnewsir @ همگی جعلی بوده و هیچ ارتباطی با ما ندارند.
 
۰
امکان بکارگیری بانوان نخبه در رشته اتومکانیک

بانوان نخبه جذب رشته اتومکانیک می‌شوند

سه شنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۷
گروه اقتصادی: در پی انعقاد تفاهم نامه همکاری میان اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران و شرکت امداد خودرو آفتاب شهر طلایی، امکان بکارگیری بانوان نخبه در رشته اتومکانیک فراهم شد.
بانوان نخبه جذب رشته اتومکانیک می‌شوند
حمیدرضا خانپور - مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران - از جذب بانوان علاقمند به آموزش اتومکانیک خبر داد و گفت: ارائه خدمات امدادی توسط زوج‌های خدمت رسان امداد یکی از طرح های ویژه در راستای ارائه خدمت به شهروندان و خانواده‌ها است. وی هم افزایی در استفاده از پتانسیل‌ها و امکانات به منظور ارتقاء سطح دانش فنی و مهارتی نیروهای جوان امدادی را از اهداف انعقاد این تفاهم نامه برشمرد و اظهار کرد: بررسی و تأیید استانداردهای آموزشی و سرفصل های ارائه شده، اجرای دوره های آموزشی و ارتقای مهارت حرفه ای مربیان و کارشناسان، نظارت بر برگزاری آزمون و صدور گواهینامه مهارت پس از قبولی در آزمون از تعهدات این مجموعه است.

به گفته مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان تهران در این تفاهم نامه مقرر شده است همکاری در زمینه تهیه و تدوین استانداردهای آموزشی، اجرای دوره های جدید تخصصی، همکاری در اجرای دوره های آموزشی، ثبت دوره های آموزشی، ایجاد تسهیلات لازم به منظور بهره برداری از امکانات آموزشی، پژوهشی شرکت، از قبیل تجهیزات و خدمات خودرویی و نمایشگاه های تخصصی از سوی شرکت امدادخودرو آفتاب شهر طلایی صورت پذیرد. خانپور در پایان تاکید کرد: بانوان علاقمندان به آموزش اتومکانیک می توانند با مراجعه به مرکز تخصصی آموزش فنی و حرفه ای شماره 4 پروین اعتصامی در محل یافت آباد با گذراندن دوره های تخصصی اتومکانیک به عرصه زوج خدمت رسان امداد خودرو وارد شوند.
کد مطلب: 79684
مرجع : ایسنا