به روز شده در ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۰:۲۸
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۴/۲۴ ساعت ۱۲:۵۲
کد مطلب : ۸۴۵۰۶

یک مهاجم دیگر در منچستریونایتد؟

گروه ورزشی: با این که منچستریونایتد خط حمله بسیار خوبی در اختیار دارد اما سرمربی این تیم به دنبال یک مهاجم میانی است.
یک مهاجم دیگر در منچستریونایتد؟
ساکرنت نوشت:
روبرت لواندوفسکی یکی از مهاجمان مورد علاقه لوییس فان خال، سرمربی منچستریونایتد است اما مدیر برنامه های این مهاجم لهستانی علاوه بر آنکه می گوید روبرت قصدی برای ترک کردن بایرن مونیخ ندارد، تاکید دارد که مبلغ فسخ قرارداد این بازیکن هم بیش از 50 میلیون یورو است.

 

لواندوفسکی که در طول نخستین فصل حضورش در بایرن مونیخ موفق به زدن 25 گل برای این تیم شد، در چهار سال گذشته روی هم رفته 119 بار دروازه حریفان را باز کرد. به همین دلیل سزاری کوچارسکی تاکید می‌کند قیمت انتقال این مهاجم بسیار بالاست.

 

کوچارسکی در این زمینه گفت: فکر می کنم اگر قرار باشد پیشنهادی هم برای روبرت به دست ما برسد، باید بیش از 50 میلیون یورو باشد. او یکی از بهترین مهاجمانی است که در فوتبال اروپا حضور دارد و هر تیمی که او را در اختیار داشته باشد، می تواند روی گل‌های زیادی که به ثمر می رساند حساب ویژه ای باز کند. پاس های گل و هیجانی که در فوتبال او وجود دارد هم بسیار عالیست. روبرت اینها را در طول سال‌های گذشته ثابت کرده است.

 

کوچارسکی افزود: هر سالی که می گذرد، لواندوفسکی بهتر از سال گذشته می‌شود. این برای تیم‌هایی که به دنبال او هستند اهمیت بالایی دارد زیرا بهتر شدن یک بازیکن می‌تواند گل‌ها و پاس گل‌ها و نمایش‌های بسیار بهتری را از او نشان دهد. نمایش چنین بازیکنانی می تواند روی 30 گل تاثیرگذار باشد.

 

با پیوستن روبین فان پرسی به فنرباغچه، منچستریونایتد در خط حمله با کمبود بازیکن مواجه شده است اما آنها بازیکنان تهاجمی زیادی در ترکیب خود دارند. این باشگاه در طول تاریخ فقط برای آنخل دی ماریا و خوان ماتا بیش از 50 میلیون یورو هزینه کرده است.

 

بایرن مونیخ هم باستین شواین اشتایگر را که بازوبند کاپیتانی باواریایی‌ها را به بازو می بست به منچستریونایتد فروخت و کارل هاینس رومنیگه، رییس بایرن در گفت‌وگویی تاکید کرده بود اف سی هالیوود به هیچ وجه بازیکن دیگری به شیاطین سرخ واگذار نخواهد کرد.

 

کوچارسکی در ادامه تاکید کرد لواندوفسکی تنها در یک صورت آلیانس آره‌نا را ترک خواهد کرد که سران بایرن بخواهند او را به فروش برسانند. او در این زمینه گفت: سران بایرن باید بخواهند روبرت را بفروشند. وقتی آنها علاقه‌ای برای فروش ندارند، ما هم به ترک کردن بایرن مونیخ فکر نمی‌کنیم. فروش چنین بازیکنانی نمی تواند کار عادلانه‌ای باشد. سران بایرن پیش از آنکه بخواهند روبرت را بفروشند، باید به این فکر کنند که چرا قصد چنین کاری دارند. به عقیده من در حال حاضر به هیچ وجه دلیلی حتی برای فکر کردن به فروش لواندوفسکی وجود ندارد. وقتی بازیکنی در کلاس روبرت قرار دارد، تنها می‌تواند در زمانی که سران باشگاه بخواهند به باشگاه‌های بزرگ در انگلیس یا اسپانیا نقل مکان کند.

{ADVERTISE_DOC_LOCATION_12_BLOCK}