به روز شده در ۱۳۹۸/۱۰/۳۰ - ۱۹:۲۴
 
۱۱
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۵/۲۷ ساعت ۱۸:۴۰
کد مطلب : ۸۸۳۵۴

داعش: اردوغان «خائن» و «ملحد» است!

گروه بین‌الملل: گروه تروریستی و قرون وسطایی داعش، رئیس‌جمهور ترکیه را به علت اجازه دادن به آمریکا برای استفاده از پایگاه های هوایی به منظور انجام حملات علیه این گروه، خائن خواند و از مسلمانان ترکیه خواست از این گروه حمایت و با «جنگجویان صلیبی، ملحدان و دیکتاتورها» مبارزه کنند.
داعش: اردوغان «خائن» و «ملحد» است!
به گزارش سایت انتخاب؛ داعش همچنین دولت ترکیه را به تسخیر استانبول تهدیدکرد. این ویدئو توسط پایگاه اینترنتی «سوسکون مدیا» ترکیه و «پوبلیکا» جمهوری آذربایجان بازنشر شده است. پیام ویدیویی داعش نشان می دهد یک جنگجوی ترک زبان ، همراه با دو تن دیگر، اردوغان را به اجازه دادن به آمریکا برای بمباران مسلمانان متهم می کند. شش فروند جت جنگنده اف-16 هفته گذشته وارد یک پایگاه هوایی ترکیه شد و ماموریت های پروازی خود را علیه داعش بر فراز سوریه آغاز کرد.

در این ویدئو که به صورت حرفه ای تصویربرداری و با استفاده از تصاویر  آرشیوی مربوط به دیپلماسی ترکیه، مونتا‍ژ شده است، یکی از عناصر داعش، به زبان ترکی استانبولی با تقبیح رجب طیب اردوغان، بخاطر ملحق شدن به ائتلاف تحت رهبری آمریکا افزوده است: «کمال آتاتورک لائیک آمد و با انکار ادیان، تبلیغات لائیسم را پیش برد. سپس اردوغان آمد و خیانت کرد و به شریعت خداوند عمل نکرد. او با آمریکا و یهودی ها و صلیبیون و ملحدهای پ.ک.ک. دوستی کرد. اردوغان ترکیه را به پ.ک.ک. نژادپرست و صلیبی ها فروخت و شما را برده آمریکا کرد و تمامی ارزشها را فروخت.»

در این ویدئوی منتشر شده توسط داعش که توسط رسانه های ترکیه نیز بازنشر شده، تاکید شده است: «ای ملت ترکیه ، بدون اتلاف وقت علیه این ملحدها و صلیبی ها و کسانیکه شما را فریب داده و برده خود کرده اند، قیام کنید.»
{ADVERTISE_DOC_LOCATION_12_BLOCK}