به روز شده در ۱۳۹۸/۰۶/۲۹ - ۱۲:۴۰
 
۱۹
تاریخ انتشار : ۱۳۹۴/۰۶/۱۱ ساعت ۰۷:۳۸
کد مطلب : ۸۹۶۵۶

بوسه وزیر کار بر دستان یک کارگر

گروه جامعه: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی روز سه شنبه در آغاز عملیات اجرایی پالایشگاه 150 هزار بشکه ای آناهیتا کرمانشاه بر دستان یک کارگر بوسه زد.
بوسه وزیر کار بر دستان یک کارگر
به گزارش ایرنا، پس از پاره شدن روبان قرمز رنگ توسط علی ربیعی، وی به صورت نمادین و برای آغاز به کار رسمی عملیات احداث پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه پشت یک دستگاه لودر قرار گرفت و به کمک راننده آن مسافت کوتاهی را طی کرد. ربیعی به گفت و گو با راننده لودر که به عنوان کارگر در محوطه پالایشگاه مشغول به کار بود پرداخت و پس از آنکه این کارگر متوجه شد فردی که کنار وی قرار گرفته وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی است تحت تاثیر قرار گرفته و قصد داشت تا دست وی را ببوسد که البته با ممانعت ربیعی مواجه شد.

کار به همین جا ختم نشد، ربیعی که در سخنرانی پیش از عملیات اجرایی خود را کارگر و از جامعه کارگری معرفی کرده بود اقدام به بوسیدن دست کارگر کرد تا صحنه زیبایی رقم بخورد. بی شک این اقدام وزیر کار نشانگر مردمی بودن مسوولان دولت و در راس آنها وزرایی است که خود را به راستی خدمتگزار مردم می دانند که در اقدام قابل تحسین و در خور توجه علی ربیعی نمود پیدا کرد. پالایشگاه آناهیتا کرمانشاه با ظرفیت تولید 150 هزار بشکه نفت در روز در زمینی به مساحت 571 هکتار و در کیلومتر 15 جاده کرمانشاه - بیستون واقع شده و قرار است ظرف مدت 30 تا 36 ماه به بهره برداری برسد.