N_18_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][27] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_19_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][28] = '{ADVERTISE_DOC_LOCATION_20_BLOCK}'; $conf['doc']['blocks'][29] = '{TOP_DOCS_VISIT_MAIN_BLOCK}'; ?> بهار نیوز - فیس‌بوک دامنه لایک را گسترش داد - نسخه قابل چاپ

کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

فیس‌بوک دامنه لایک را گسترش داد

ایسنا , 10 بهمن 1394 ساعت 17:22

گروه اقتصادی: کاربران فیس‌بوک به زودی قادر خواهند بود پست‌ها را با علاوه بر «like» با دکمه‌های «sad» ،«wow»، «haha» ،«love» و «angry» پاسخ دهند.


فیس‌بوک قصد دارد ویژگی لایک خود را با پنج شکلک جدید که واکنش نامیده می‌شوند گسترش دهد. مارک زاکربرگ، موسس و مدیرعامل این شبکه اجتماعی اعلام کرده است که این دکمه‌های جدید به زودی روی سایت و در دسترس یک میلیارد و نیم کاربر فیس‌بوک قرار می‌گیرد.زاکربرگ می‌گوید دکمه‌های «sad» ،«wow»، «haha» ،«love» و «angry» در چندین کشور به آزمایش گذاشته‌ شده‌اند و هر کدام از این واکنش‌ها با شکلک خاص خود در پایین پست‌هایی که کاربران می‌گذارند قرار داده می‌شود.

 

یکی از شکلک‌ها که «yay» نامیده می‌شد و تصویر یک چهره خندان با گونه‌های سرخ را نشان می داد از بین دکمه‌ها حذف شده و فیس‌بوک می‌گوید این شکلک به این خاطر در طول مدت آزمایش حذف شده است که کاربران به طور واضح منظور آن را درک نمی‌کردند.دکمه «like» که همین حالا هم پایین هر پست در سایت نمایش داده می‌شود، یکی از ویژگی‌های برجسته فیس‌بوک است و برای سال‌ها دکمه «dislike» از پرمتقاضی‌ترین ویژگی‌هایی بود که کاربران دوست داشتند در سایت ببینند.

 

زاکربرگ در این باره توضیح داده است:‌ معرفی کردن طیف وسیعی از گزینه‌ها به اضافه کردن تنها یک گزینه مخالف دکمه لایک ترجیح دارد و واکنش‌های کاربران کمی پیچیده‌تر نشان داده می‌شود. وقتی تنها یک دکمه لایک وجود دارد،‌ اگر شما مطلبی ناراحت‌کننده به اشتراک گذاشته باشید یا چیزی که شما را عصبانی کرده است، مخاطبانتان ممکن است ابزار مناسبی برای واکنش نشان دادن نداشته باشند..


کد مطلب: 100192

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/100192/فیس-بوک-دامنه-لایک-گسترش

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir