به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۶
 
۱۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ساعت ۱۳:۴۰
کد مطلب : ۱۰۵۸۷۲
حدادعادل: مدعیان همان پیروزی فتنه‌گران هستند!

پیروزی 30-0 اصلاح‌طلبان در تهران جزئی بود!

گروه سیاسی: سخنگوی شورای مرکزی ائتلاف اصول‌گرایان گفت: در جلسه این شورا نگرانی از دخالت آشکار مسئولان دولتی در انتخابات مطرح شد و نمونه‌های متعددی هم مطرح شد.
پیروزی 30-0 اصلاح‌طلبان در تهران جزئی بود!
غلامعلی حدادعادل در جمع خبرنگاران، با اشاره به جلسه روز گذشته شورای مرکزی ائتلاف اصول‌گرایان، اظهار داشت: این جلسه در محل جامعه روحانیت مبارز تشکیل شد و 14 نفر از اعضا به ریاست آیت‌الله موحدی‌کرمانی در این جلسه حضور داشتند. وی از ادامه فعالیت شورای ائتلاف اصول‌گرایان خبر داد و افزود: در این جلسه نظر تمام اعضا بر ادامه فعالیت شورای ائتلاف اصول‌گرایان حول محور «وحدت اصولگرایان» یعنی نظر اعضای شورا این بود که با پایان انتخابات، پایان فعالیت شورای ائتلاف اصولگرایان محسوب نمی‌شود و شورا فعالیت خود را ادامه خواهد داد.

سخنگوی شورای مرکزی ائتلاف اصول‌گرایان گفت: موضوع اصلی بحث در جلسه روز گذشته برگزاری مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی بود و اعضای شورا بر اهمیت این مرحله و تاثیر آن در شکل‌گیری و ترکیب مجلس دهم تاکید کردند و بر ضرورت حضور مردم در حوزه‌هایی که به مرحله دوم رسیده نیز مورد تاکید قرار گرفت.

حدادعادل ادامه داد: در جلسه شب گذشته شورا از عموم مردم در سطح کشور به سبب حضور در انتخابات و به دلیل رایی که به نامزدهای اصولگرا دادند، تشکر کرد و از اینکه در مرحله اول اکثریت نمایندگان مجلس از بین نامزدهای اصولگرا انتخاب شدند، شورای ائتلاف از مردم و اعتماد آنها به اصولگرایان قدردانی کرد.

وی با بیان اینکه شورای ائتلاف اصولگرایان خواهان حضور کیفی مردم در مرحله دوم مجلس دهم شد، یادآور شد: تا در این مرحله نیز مردم با انتخاب اصولگرایان بتوانند مجلسی در مسیر اهداف امام و رهبری داشته باشند، یادآور شد: در این جلسه از نامزدهای اصولگرایی که به مرحله دوم انتخابات نرسیدند درخواست شد تا از طرفداران خود بخواهند در مرحله دوم به نامزد اصولگرایی که مطرح شده است، رای بدهند.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگران اظهار داشت: در جلسه شورای ائتلاف اصولگرایان خواسته شده که همه اصولگرایانی که در مرحله اول با همدیگر رقابت داشتند با امکانات تبلیغی و طرفداران خود را برای نامزد اصولگرایی که به دور دوم راه یافته است به کار گیرند. همچنین در این جلسه از مردم خواسته شد به نامزدهایی رای دهند که قصدشان حل مشکلات واقعی مردم است.

حدادعادل ادامه داد:‌در جلسه شورا از مردم خواسته شد به کسانی که می‌خواهند مسائل واقعی و مشکلات اقتصادی مردم را در حاشیه و تحت‌الشعاع قرار دهند، رای ندهند و تاکید شد که مردم سعی کنند براساس شناخت دقیق از اشخاص نامزدها رای دهند و در رایی که به نامزدها می‌دهند سابقه نامزدها را بررسی کرده و جریانات سیاسی که از نامزدها پشتیبانی می‌کنند، توجه کنند.

وی تصریح کرد: مردم حافظه سیاسی خود را به کار گرفته و بدانند کسانی که امروز ادعای پیروزی در انتخابات 7 اسفند را کرده‌اند و دم از قانون می‌زنند، همان کسانی هستند که در انتخابات سال 88 پا روی قانون گذاشته و عده‌ای را به تخریب اماکن عمومی دعوت و تشویق کردند و رعایت قانون را نکردند و فتنه به پا کردند؛ آنها حالا چهره عوض کرده و نقاب قانونمداری به صورت زده‌اند.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگران تاکید کرد: در جلسه شورای ائتلاف اصولگرایان این اظهار نگرانی از دخالت آشکار مسئولان دولتی در انتخابات مطرح شد و نمونه‌های متعددی ذکر شد و از اینکه برخی مسئولان باید بیطرفی خود را در اجرای انتخابات نشان دهند، آشکارا گرایش خود را به یک جریان سیاسی اعلام کرده و در مجامع مردم را به رای دادن به نامزد یک جریان خاص دعوت می‌کنند و مسئولان استانی را تشویق می‌کنند که امکانات را در اختیار نامزدهای خاصی بگذارند.

حداد عادل گفت: شورای ائتلاف اصولگرایان از مقامات وزارت کشور، دولت و شورای نگهبان خواست نسبت به این موارد تخلف بی‌اعتنا نباشند. وی ادامه داد: این موارد تخلفی به صورت متعدد در سطح کشور گزارش داده شد و نمونه‌های آشکار و پنهانی از دخالت مقامات دولتی در انتخابات مرحله اول وجود داشته که مقدمه‌ای برای دخالت صریح‌تر در مرحله دوم شده است. در جلسه شورای ائتلاف اصولگرایان تصریح شد مجلسی که نمایندگانش با دخالت و حمایت دولت انتخاب شوند، نمی‌تواند مجلس مستقلی باشد و از حقوق مردم دفاع کند. چنین مجلسی از تفکر انقلابی و روحیه جهادی به دور می‌باشد و دنباله‌رو دولت‌های بی‌اراده خواهد شد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگران افزود: در جلسه شب گذشته یادآوری شد که برخی جریانات سیاسی که در گذشته برخی نمایندگان طرفدار دولت را به طعنه «وکیل‌الدوله» می‌نامیدند، امروز خودشان برای رای آوردن به وکیل‌الدوله شدن افتخار کرده و دخالت برخی مسئولان این روند نادرست را تشدید می‌کند.

حداد عادل در پاسخ به پرسشی در خصوص چگونگی تشکیل فراکسیون اصولگرایان در مجلس دهم گفت: فراکسیون اصولگرایان بعد از مرحله اول جلساتی داشتند و هیئت مدیره موقت 7 نفره انتخاب شده است که وظیفه آنها مدیریت اصولگرایان منتخب در مرحله گذاری که فاصله با تشکیل مجلس دهم است، بود و بعد از تشکیل رسمی مجلس و مشخص شدن ترکیب نهایی، فراکسیون اصولگرایان سازوکار نهایی خود را با رای اصولگرایان پیدا خواهد کرد.

وی در پاسخ به این پرسش که برنامه‌ای برای تشکیل فراکسیون رهروان دارید، گفت: یکی از مسائل مهم در آغاز مجلس دهم، انتخاب رئیس مجلس است که طبعا یکی از دو گزینه آقایان لاریجانی و عارف مطرح خواهند شد و مورد نظر هستند و نتیجه تابع ترکیب مجلس دهم خواهد بود و بعید است که الگوی مجلس دهم در تشکیل فراکسیون‌ها در مجلس دهم قابل تقلید و تکرار باشد.

سخنگوی شورای ائتلاف اصولگران از ارائه گزارش سفر چهره‌های اصولگرا به استانها در جلسه شورای ائتلاف اصولگرایان خبر داد و خاطرنشان کرد: در جلسه روز گذشته گزارشی از سفر چهره‌های اصولگرا به استانها ارائه شد و این چهره‌ها بیشتر به حوزه‌هایی که نمایندگان اصولگرا به دور دوم رسیده‌اند، سفر کرده و در جلسات سخنرانی و توجیه مردم حضور داشتند.

حداد عادل با اشاره به فضاسازی جریان رقیب در مرحله دوم انتخابات مجلس گفت: عده‌ای پیام داده و به گونه‌ای وانمود می‌کنند که انگار در انتخابات 7 اسفند اصلاح‌طلبان پیروزی قاطعی داشتند و مجددا می‌خواهند در روز 10 اردیبهشت نیز همان پیروزی را تکرار کنند. برخی تهران را برابر همه ایران می‌دانند و ما باید تاکید کنیم ایران فقط تهران نیست و در تهران نیز با یک تفاوتی جزئی به پیروزی رسیدند. وی در پایان یادآور شد: امروز آقایان می‌گویند که ما در مرحله اول انتخابات پیروز شده‌ایم و از مردم می‌خواهیم که این پیروزی را در مرحله دوم به پایان برساند.
مرجع : تسنیم

بابک
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۴:۰۰
چه قدر خوب شد ما به تمامی لیست 30 نفره رای دادیم ... تکرار میکنم به تمامی لیست رای دادیم... خدا را شکر (335184)
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۲۲:۵۶
دعا کنیم آقای حداد عادل و دوستان, عادل شوند...! (335229)
مهدی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۴:۱۴
من بارها گفتم اگه حداد تو همون مسایل فرهنگی میموند خیلی براش بهتر بود ومحبوبیتش هم سرجاش بود ولی وارد سیاست شد بون اینکه علمش رو داشته باشه و مرد اینکار باشه تو این مدت ثابت کرد که برا سیاست ساخته نشده (335186)
اصلان
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۴:۳۷
تمامی صحبت های آقای حداد عادل، حاکی از دستوراتی برای مردم بود.
مردم سعی کنند، مردم توجه کنند، مردم حافظه سیاسی خود را بکار گیرند و و و
خود را در جایگاه فرمانده و مردم را در جایگاه سرباز دیده اند. (335188)
داود
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۵:۱۴
حداد عادل در اين صحبت خود شوراي نگهبان رو زير سئوال برده چون به قول اون فتنه گرها در انتخابات پيروز شدند خوب اين فتنه گرها رو شوراي نگهبان تائيد كرده .اما يك چيز ديگه چرا اين فتنه گرها اينقدر در جامعه محبوب هستند كه با راي بالاي مردم پيروز انتخابات شدند و اصولگرا ها شكست خوردند (335193)
بهرام
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۵:۱۸
هنوز داره دود از کله اش بلند میشه !!!! (335194)
متعجب
Romania
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۵:۵۱
رو که رو نیست سنگ پا. پوست کلفتی هم حدی ضا (335196)
مهربانی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۶:۲۵
خواب بیدار میشه اما خواب زده چطور؟!
انشاا....در انتخابات ۹۶ و ۹۸ هم ک اصلاحات پیروز شد حتما از خواب بیدار میشن و شکست را میپذیرند (335202)
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۶:۵۰
منطق دکتر حداد خیلی فانتزیه (335205)
ما
Germany
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۹:۱۷
برخی مسئولان باید بیطرفی خود را در اجرای انتخابات نشان دهند، آشکارا گرایش خود را به یک جریان سیاسی اعلام کرده!!!! ،" کاملا درسته" ، یادمان نرفته در سال 88 از بالا تا پائین همه آقایان که همه تریبون هارو در اختیار داشتند ، نماز جمعه و صدا و سیما و ، کذا و کذا .... هیچ کدام گرایش خود رو نشان ندادند به کاندیدای مورد نظرشون فقط گفتند، اول اسمش احمدییه کاپشن میپوشه ، اونی که سیب زمینی بهتون داد ها و ... (335211)
روح ا...
Sweden
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۹:۳۲
از دید اصولپرانها (اصولگرایان سابق) پیروزی بزرگ یعنی ناپدید شدن دکل نفتی، سرمایه گذاری در کشور متخاصم آمریکا، اختلاس سه هزار میلیاردی، دادن چندین میلیارد دلار نفت بدون ضمانت به بابک زنجانی، 180 میلیارد دلار هزینه بدون سند، سفر به نیویورک با 150 نفر فامیل و آشنا و .... . برادر من این اعداد برای اصولپرانها کوچیکه چه برسه به 30-0. (335213)
دو..ست
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۱۹:۳۲
اقای عدل؟ تورو خدا اینهمه سال بر مسند پست و مقام بودن خسته ات نکرده؟ خوذت از اینکه همش باید تو هر کاری شما رونمایی بشی خسته نشدی؟ (335214)
فرید
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۲۱:۲۴
خخخخ تا باشه از این بردهای جزیی سوزش آور! (335223)
محمد
Romania
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۲۱:۴۰
اقای عادل شما زیاد خودتو ناراحت نکن اصلا شما برنده انتخابات شدید حداقل شاید این حرف ها مرهمی بر درد فراوان شما و جناح مورد علاقه تان باشد. (335228)
علی
Russian Federation
۱۳۹۵/۰۲/۰۶ ۲۳:۰۰
اقای حداد عادل باید بداند وجود او در فرهنگستان زبان فارسی هم کار بزرگی است، اگر بیشتر به آن بپردازد بیشتر به مملکت خدمت می کند تا اینکه افرادی مثل احمدی نژاد را حمایت کند که خودش هم فهمیده اشتباه بزرگی بود (335230)
اميد
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۷ ۰۰:۴۰
اقاي حداد عادل !! به جاي اينكه شكست را بپذيرد خودش را پيروز انتخابات مي داند !!!!زهي خيال باطل واقعا عجب رويي (335241)
افشین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۰۷ ۰۳:۰۳
آقای حداد ولمون کن تورو خدا 7اسفند مردم جواب شمارودادن دیگه وقتشه سیاست رو رها کنی سیاست رو باید داد دست کاردونش آره داداش..... (335245)