به روز شده در ۱۴۰۲/۰۳/۱۷ - ۲۱:۲۷
 
۲۸
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۳ ساعت ۲۲:۳۹
کد مطلب : ۱۰۶۴۶۱
مردم فهمیده‌اند چه کلاهی سرشان رفت

کاسبان تحریم دلشان برای احمدی‌نژاد تنگ شده

گروه سياسي: یک استاد حوزه علمیه قم با بیان اینکه اکثریت مردم فهمیده‌اند که در دوران احمدی‌نژاد چه کلاهی بر سر آن‌ها رفت، گفت: اکنون هم کسانی بیش از همه به دنبال احمدی‌نژاد هستند، که در دولت آقای روحانی دستشان از خیلی چیز‌ها کوتاه شده و از این بابت ناراحت هستند. کاسبان تحریم دلشان برای احمدی‌نژاد تنگ شده و شاید بدشان نمی‌آید که باز هم احمدی‌نژاد و بازهم تحریم بر کشورمان وارد شود.
کاسبان تحریم دلشان برای احمدی‌نژاد تنگ شده
به گزارش ايلنا، حجت الاسلام تقی قرائتی با اشاره به تحرکات اخیر احمدی‌نژاد به بهانه حضور در انتخابات، اظهار داشت: در این خصوص ابتدا باید به این نکته اشاره کرد که بعد از ورود اسلام به ایران، اسلام هویت دیگری پیدا کرد، چرا که اسلام در یک سرزمین خشن ظهور کرد و پیامبر (ص) در چنین سرزمینی مبعوث شد.کاسبان تحریم دلشان برای احمدی‌نژاد تنگ شده/مردم فهمیده‌اند چه کلاهی سرشان رفت

وی افزود: بنابراین اگر پیامبر (ص) در بین عرب‌های جاهلی نبودند چه بسا اگر همه دنیا مسلمان می‌شدند، عرب‌های جاهلی مسلمان نمی‌شدند؛ لذا در تاریخ می‌بینیم که تمام جنگ‌های پیامبر (ص) نه با روم و امثال آن، بلکه با عرب‌های غیر اصیل بود. این استاد حوزه علمیه قم، با بیان اینکه بعد از اینکه اسلام وارد ایران شد، اسلام با نجابت همراه شد و نتیجه‌اش شیعه‌گری شد، تصریح کرد: متأسفانه در آن ۸ ساله دولت احمدی‌نژاد، هم نجابت و هم اصالت اسلامی و ایرانی ما از بین رفت و هم اینکه در عرصه بین المللی ایران هراسی و اسلام هراسی قوت گرفت و این‌ها همه به خاطر عملکرد احمدی‌نژاد و دولت او بود و جریان مخالف نظام و دشمنان نیز بد‌ترین سوءاستفاده‌ها را کرده و تحریم‌های ظالمانه‌ای بر علیه ملت ایران وضع کردند.

حجت الاسلام قرائتی با بیان اینکه اکثریت مردم فهمیده‌اند که در دوران احمدی‌نژاد چه کلاهی بر سر آن‌ها رفت، گفت: اکنون هم کسانی بیش از همه به دنبال احمدی‌نژاد هستند، که در دولت آقای روحانی دستشان از خیلی چیز‌ها کوتاه شده و از این بابت ناراحت هستند.کاسبان تحریم دلشان برای احمدی‌نژاد تنگ شده و شاید بدشان نمی‌آید که باز هم احمدی‌نژاد و بازهم تحریم بر کشورمان وارد شود. وی با بیان اینکه دولت آقای روحانی تا کنون خیلی از مسائل و معضلات دولت سابق را به مردم نگفته و دلیل آن هم سوءاستفاده نکردن دشمنان در دوران مذاکرات بود، گفت: از دولت آقای روحانی می‌خواهم که باز هم نجابت به خرج دهد و رسوا نکند چرا که بیان این مسائل در روز مبادا خیلی بهتر خواهد بود؛ اصلا شاید هدف احمدی‌نژاد همین باشد که زود‌تر از ایام انتخابات این مسائل گفته شود تا رفته رفته اثر خود را از دست بدهد.

رئیس مؤسسه مسجد با بیان اینکه تحرکات احمدی‌نژاد و دار و دسته او بیشتر از آنکه جدی باشد فقط شانتاژ رسانه‌ای است، گفت: با جریان بی‌ادبی روبرو هستیم که اهداف حقیقی آنان هم روشن نیست؛ از این رو امیدواریم هر روز بیشتر از روز قبل آگاهی مردم افزایش یابد.

تازه مسلمان نروژی مقیم ایران
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۰۰:۴۶
از روزی که دولت اعتدال روی کار آمده و با عملکردمنفعلانه اش در سیاست خارجی باعث گستاخی امریکایی ها شدآل سعود برایتان شاخ و شانه کشیدتحریم ها کم که نشد بیشترهم شد هسته ای هم که مضمحل شدرفت قیمت نفت هم که سقوط دهشتناکی کردووو (335591)
ایرانی
Germany
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۰۷:۱۷
خوش میآید حسابی از احمدی نژاد می ترسید چون هرروز به هربهان ای و از هرکسی که کوچکترین توهینی تحقیر از احمدی نژاد می کند سریعا" در تیتر اول خبرهایتان هست . هیچ کاسب تحریم دلش برای احمدی نژاد نمی تپد . (335601)
رضا
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۰۷:۳۳
آفرین ،لازم است در باره پشت پرده احمدی نژاد افشاگری شود. (335604)
امیدی
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۰۷:۵۲
شما که تبدیل به کاسبان مذاکره با شیطان شده اید و این چه بد معامله ای است. (335608)
روح انگیز
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۰۸:۴۴
امثال شما با این سخنان می خواهید خود را مطرح کنید (335611)
بنده
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ۱۰:۱۰
آیا این کوتاه شدن به معنی کوتاه شدن جناح حاکم فعلی نیزاست که خیال مردم راحت باشد؟ یا اینکه برخی از فعلی ها صاحب 14 کارخانه هستند که خوراک رانتی می خواهد؟ (335616)