به روز شده در ۱۴۰۰/۰۸/۰۵ - ۲۱:۳۶
 
۸۶
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۲/۱۴ ساعت ۱۲:۰۰
کد مطلب : ۱۰۶۴۹۴

عکس خانوادگی خالقی در دست نماینده!

گروه سياسي: یک نماینده ی اصلاح طلب مجلس ششم می گوید که مینو خالقی و همسرش را در دفتر رییس مجلس دیده و «این منتخب مردم اصفهان دل پر خونی داشت از کسانی که عکس های خانوادگی ایشان را به یکی از نمایندگان اصفهان داده بودند».
عکس خانوادگی خالقی در دست نماینده!
به گزارش انصاف نیوز، علی نظری، نماینده ی اصلاح طلب مجلس ششم در یادداشتی با تیتر «بازی با حیثیت مینو خالقی به چه قیمتی؟!»، درباره ی انتشار عکس های بی حجاب مینو خالقی که خود او آنها را جعلی خوانده، نوشت: دنیای سیاست دنیای کثیفی است. اگر انسان نباشی و اگر دیندار حقیقی نباشی، انسانیت و دین خویش را به حراج می گذاری و آنجاست که منکر معروف می شود، حرام حلال می شود، و ضد ارزش ارزش.

تندروها انتقام دهان کجی ملت به خشونت ورزان در هفتم اسفند را از مینو خالقی گرفتند. مینو خالقی و همسرش را در دفتر رییس مجلس دیدم. برای دقایقی با ایشان گپ و گفتی داشتم. این منتخب مردم اصفهان دل پر خونی داشت از کسانی که عکس های خانوادگی ایشان را به یکی از نمایندگان اصفهان داده بودند.

به خانم خالقی گفتم شما اولین سیاستمداری نیستید که چنین برخوردی را تجربه کرده اید؟ سی سال پیش در مجلس دوم هنگام رای اعتماد دولت مهندس موسوی همین عمل ناجوانمردانه را با بهزاد نبوی انجام دادند. یک خانم نماینده ی مخالف دولت موسوی که اکنون فوت شده است، برای این که مانع از رای اعتماد مجلس به مهندس بهزاد نبوی، در وزارت صنایع سنگین شود، عکس همسر آقای نبوی در مراسم عروسی را به مردان نامحرم نشان می داد.

من در آن زمان خبرنگار پارلمانی کیهان بودم. از این خانم پرسیدم که آیا این کار شما غیرشرعی نبود؟ پاسخ عجیب او به من خبرنگار این بود که بر اساس تکلیف عمل کردم. ننگ باد بر کسانی که ادعای دیانت دارند و عفت و حریم یک مسلمان را این چنین نشانه می گیرند تا به صندلی قدرت تکیه بزنند!