به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۲۵ - ۱۵:۵۳
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۶/۲۸ ساعت ۱۷:۱۵
کد مطلب : ۱۱۶۵۲۲
شاگردان چمنیان به صعود نزدیک شدند

تساوی نوجوانان ایران با امارات

گروه ورزشی: دیدار دو تیم ایران و امارات در مرحله گروهی مسابقات قهرمانی فوتبال نوجوانان آسیا با تساوی یک بر یک به پایان رسید.
تساوی نوجوانان ایران با امارات
در دومین دیدار از مرحله گروهی مسابقات قهرمانی نوجوانان فوتبال آسیا که میزبانی هند در شهر گوا برگزار می‌شود، تیم ملی ایران و امارات در حالی از ساعت ۱۵ در ورزشگاه "جواهر لعل نهرو" به مصاف امارات رفتند که هر دو تیم در نخستین بازی خود توانستند با نتایج مشابه ۳ بر ۲ عربستان و هند را شکست دادند و تیم پیروز در این بازی تا حد زیادی حضورش در مرحله بعد را قطعی می‌کرد.

دو تیم در نیمه نخست با تساوی بدون گل راهی رختکن شدند اما در نیمه دوم و پس از صحبت‌های سرمربیان دو تیم، ابتدا ایران در دقیقه ۴۸ و سپس امارات در دقیقه ۵۲ گلزنی کردند تا این بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

تک گل ایران را در این بازی را علیرضا اسدآبادی به ثمر رساند. او در بازی نخست هم برای ایران گلزنی کرده بود.

با این نتیجه هر دو تیم چهار امتیازی شدند اما امارات به خاطر قانون کارت زرد و قرمز کمتر در صدر جدول قرار گرفت تا تکلیف تیم‌های صعود کننده به مرحله بعد به بازی پایانی کشیده شود.

تیم ملی ایران در این بازی با ترکیب معراج اسماعیلی، سعید آهنی، امیر حسین اسماعیل‌زاده، عارف محمدپور، طاها شریعتی، امیر خدا مرادی، محمد شریفی، وحید نامداری، محمدرضا غبیشاوی (علیرضا اسدآبادی 46)، محمد قادری ( یونس دلفی 74) و اللهیار صیاد به سرمربیگری عباس چمنیان وارد زمین شد.

بازی بعدی دو تیم روز چهارشنبه ۳۱ شهریور برگزار می‌شود و ایران با هند و امارات با عربستان دیدار می‌کنند.

مرجع : ایسنا