به روز شده در ۱۴۰۱/۱۱/۰۹ - ۱۹:۴۳
 
۵
تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۳ ساعت ۱۰:۱۰
کد مطلب : ۱۲۴۰۳۵

واکنش جالب زیدان به هو شدن شاگردانش

گروه ورزشي: سرمربی رئال مادرید بعد از پیروزی برابر مالاگا نسبت به هو شدن بازیکنانش واکنش بسیار جالبی نشان داد.
به‌ گزارش ‌ایسنا ‌و ‌به نقل از مارکا، رئال‌ مادرید موقتا از بحران خارج شد. کهکشانی‌ها بعد از دو شکست پیاپی در لالیگا و جام حذفی در سانتیاگو برنابئو میزبان تیم بحران زده مالاگا بودند موفق شدند با نتیجه‌ دو بر یک به پیروزی برسند. رئال مادرید با این نتیجه به صدرنشینی خود در جدول رده‌بندی با وجود یک بازی کمتر ادامه داد.
 
رئال با وجود اینکه رئال در این دیدار به پیروزی رسید اما حاضران در ورزشگاه تیم محبوب خود را هو کردند و از عملکرد آنها راضی نبودند. زین الدین زیدان در نشست خبری بعد از بازی در واکنش به هو شدن شاگردانش گفت‌: در برنابئو وقتی علیه شما شعار سر داده می‌شود، به این معناست که انتظار هواداران زیاد است و آنها می خواهند بازیکنان بهتر ظاهر شوند. در چنین شرایط سختی، باید آرامش را حفظ کرد و با تمرکز بالا به کار ادامه‌ داد. نباید چنین رفتارهایی باعث شود ناامید شویم بلکه به چنین چیزهای نیاز داریم و باید این شعارها انگیزه ما را بیشتر کند.
 
او در ادامه ‌اضافه کرد: از هوادارانی که خواستار بهتر شدن بازیکنان هستند، نه تنها ناراحت نمی شوم بلکه خوشحال هم می‌شوم اما هواداران نباید فراموش کنند که در چنین فصل طولانی و سختی که بازیکنان زیادی مصدوم می‌شوند، به محبت و دلگرمی نیاز داریم.
 
زیدان درباره عملکرد تیمش نیز گفت‌: توانستیم به پیروزی برسیم و سه امتیاز بازی را به دست آوریم. در شرایط کنونی پیروزی مهم ترین چیز برای ماست. به خوبی می‌دانم سرخیو راموس چه بازیکن توانایی است. او روی ضربات ارسالی بسیار خوب جلو می کشد و به توپ ضربه می زند. سرخیو در این دیدار هم بسیار خوب ظاهر شد و خوشحالم که توانست هر دو گل را به ثمر برساند.
 
سرمربی رئال‌ مادرید در پایان سخنان خود هواداران خشمگین رئال را دعوت به آرامش کرد و گفت‌: گل زدن برابر مالاگا بسیار سخت بود. در زمان های این‌چنینی به آرامش نیاز داریم. امتیازات این دیدار برای ما بسیار مهم بود. از هواداران می‌خواهم  آرامش خود را حفظ کنند.