کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

هوای پایتخت امروز فعلا سالم است

19 بهمن 1395 ساعت 10:27

گروه جامعه: براساس آمار ارائه شده از سوی شرکت کنترل کیفیت هوا، نتایج پیش بینی کیفیت هوا نشانگر برقراری شرایط کیفی مطلوب در روز سه شنبه است.


به گزارش ایسنا، پیش بینی های انجام شده در شرکت کنترل کیفیت هوا حاکی از کاهش میزان ناپایداری جوی در روز جاری (سه شنبه) نسبت به روزهای پیشین بوده و تنها در برخی ساعات وزش باد موثر (بزرگی بین 3 تا 5 متر بر ثانیه) انتظار می رود. این شرایط کمابیش برای روز چهارشنبه ادامه خواهد داشت.با افزایش میزان ناپایداری جوی در روز پنجشنبه، در برخی ساعات به ویژه در شبانگاه وزش باد موثر و بارش پراکنده پیشبینی میشود. همچنین دما طی دو روز آینده به طور نسبی افزایش مییابد.

نتایج پیش بینی کیفیت هوا بر برقراری شرایط کیفی مطلوب در روز جاری (سه شنبه) دلالت می کند و همراه با افزایش نسبی غلظت آلاینده ها تا روز چهارشنبه، انتظار می رود شرایط کیفی هوا در محدوده شرایط بین سالم و ناسالم برای گروه های حساس قرار گیرد.براساس گزارش شرکت کنترل کیفیت هوا، شاخص کیفی هوای امروز تهران 89 و در شرایط سالم است.همچنین براساس گزارش سازمان هواشناسی، آسمان تهران امروز سه شنبه 19 بهمن، صاف، همراه با غبار محلی با بیشینه و کمینه دمای 11 و 2 درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه 20 بهمن، صاف و غبارآلود با بیشینه و کمینه دمای 13 و 3 درجه سانتیگراد پیش بینی می شود.


کد مطلب: 125092

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/125092/هوای-پایتخت-امروز-فعلا-سالم

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir