به روز شده در ۱۴۰۲/۰۹/۱۲ - ۱۱:۴۶
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ ساعت ۱۵:۲۷
کد مطلب : ۱۲۸۶۲۷

مجری مراسم «تونی» کیست؟

گروه فرهنگی: مراسم هفتاد و یکیمین دوره جوایز مهم تئاتر «تونی» را «کوین اسپیسی» بازیگر و کارگردان باسابقه هالیوودی اجرا می‌کند.
به گزارش ایسنا،  «هافینگتون پست» نوشت: «کوین اسپیسی» بازیگر ـ کارگردان سرشناس سینما و تئاتر مجری‌گری مراسم مهم‌ترین جوایز تئاتر دنیا را بر عهده گرفت.
 
مجری مراسم «تونی» کیست؟

مراسم معرفی برندگان و اعطای جوایز «تونی» ۲۰۱۷ روز ۱۱ ژوئن در تالار موسیقی «شهر رادیو»ی نیویورک برگزار خواهد شد. جوایز «تونی» در دنیای تئاتر، همپای «اسکار» در سینما، «گرمی» در موسیقی و «امی» در عرصه تلویزیون است. همتایان انگلیسی و فرانسوی این مجموعه جوایز هم «اولیویر» و «مولیر» هستند.«اسپیسی» این روزها در حال بازی در سریال «خانه پوشالی» است. او که خود از برندگان پیشین جوایز «تونی» است،‌ تاکنون دوبار برنده اسکار شده، یکی برای «مظنونین معمولی» و دیگری برای «زیبای آمریکایی».

«اسپیسی» در سال ۱۹۹۱ برای بازی در نمایشی به کارگردانی «نیل سایمون» موفق شد جایزه «تونی» بهترین بازیگر نقش اول مرد را به خود اختصاص دهد.سال گذشته پوشش تلویزیونی مراسم «تونی» حدود هفت میلیون بیننده داشت. اما امسال که نمایش محبوب «همیلتون» دیگر در چرخه رقابت‌ها نیست، برگزارکنندگان «تونی» نگران کاهش یافتن تعداد تماشاگران این رویداد فرهنگی ـ هنری هستند.سال گذشته «جیمز کوردون» مجری‌گری این مراسم را بر عهده داشت. شاید مسئولین «تونی» برای اطمینان از جذب مخاطب «اسپیسی» را که جزو بازیگران طراز اول محسوب می‌شود به عنوان مجری انتخاب کرده‌اند.