کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا؛

تساوی پرسپولیس شكست سنگين ذوب

4 ارديبهشت 1396 ساعت 22:00


گروه ورزشي: تیم فوتبال پرسپولیس که با تساوی برابر الریان کار خود برای صعود به مرحله بعدی لیگ قهرمانان آسیا را سخت کرده بود برابر الهلال هم به تساوی رسید تا شانس صعودش کم شود.


دیدار تیم های فوتبال پرسپولیس و الهلال در دور برگشت مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا از ساعت ۱۹:۳۰ دقیقه امروز دوشنبه در ورزشگاه سلطان قابوس عمان آغاز شد که این بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه اول شاگردان برانکو برتر از حریف بودند و صاحب چند موقعیت هم شدند اما حملات این تیم آنقدر زهردار نبود که بتواند دروازه حریف عربستانی را با خطر جدی مواجه کند.

نیمه دوم هم برانکو و شاگردانش به قصد رسیدن به پیروزی وارد زمین شدند و برای رسیدن به این مهم تلاش زیادی انجام دادند اما دفاع خوب الهلال که برای تساوی به میدان آمده بود اجازه بازشدن دروازه را نداد. پرسپولیس در چند مقطع می توانست دروازه الهلال را باز کند اما دروازه بان حریف واکنش های زیبایی داشت. در یکی از این صحنه ها پاس وحید امیری پشت مدافعان الهلال به طارمی رسید و او هم ضربه خوبی به توپ زد اما دروازه بان حریف با واکنشی عالی توپ را به کرنر فرستاد.

در دقایق پایانی این دیدار بازیکنان پرسپولیس که خسته شده بودند و برانکو هم تعویضی انجام نداده بود تلاش زیادی کردند تا دروازه الهلال را باز کنند. در دقیقه ۸۳ این دیدار پاس طارمی به علیپور رسید که ضربه محکم این بازیکن با اختلاف اندکی به بیرون رفت. الهلال با این تساوی ۹ امتیازی شد و تا حدود زیادی صعودش به مرحله بعدی را قطعی کرد. پرسپولیس هم با ۶ امتیاز در رده سوم باقی ماند و البته شانسش برای صعود  با توجه به شكست سنگين 5-1 الریان قطر از الوحده امارات همچنان باقيست.

شکست سنگین ذوب آهن برابر العین امارات
دیدار تیم های فوتبال ذوب آهن و العین اماراتتیم فوتبال ذوب آهن در دیداری خانگی برابر العین امارات شکست خورد تا کار صعودش به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا پیچیده شود. شامگاه  دوشنبه تیم فوتبال ذوب آهن در ورزشگاه فولادشهر اصفهان میزبان العین امارات بود که در پایان این بازی را ۳ بر صفر به تیم اماراتی واگذار کرد.
مورنو دقیقه ۲۵، عمر عبدالرحمن دقیقه ۶۰ و محمد عبدالرحمان دقیقه ۸۲ برای العین گلزنی کردند تا این تیم به یک برد شیرین خارج از خانه دست پیدا کند.
درحالی که ذوب آهن با یک گل از حریف خود عقب بود این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد که گل شدن آن می توانست به شاگردان مجتبی حسینی کمک کند تا به بازی برگردند اما جری بنگستون با یک ضربه چیپ آرام توپ را در اختیار دروازه بان حریف قرار داد تا جریان بازی تغییر نکند. قبل از او مهدی طارمی هم در دیدار پرسپولیس و الریان که در ورزشگاه آزادی برگزار شد با یک ضربه پنالتی چیپ فرصت پیروزی را از تیمش گرفت تا سرخپوشان حالا در آستانه حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار بگیرند. ذوب آهن که ۷ امتیازی بود و می توانست با این پیروزی صعودش را قطعی کند حالا به رده سوم جدول سقوط کرد و صعودش هم با اما و اگر همراه شد. العین با این پیروزی خارج از خانه ۹ امتیازی شد و به رده دوم صعود کرد.


کد مطلب: 128870

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/128870/تساوی-پرسپولیس-شكست-سنگين-ذوب

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir