به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۱۰ ساعت ۱۰:۱۷
کد مطلب : ۱۴۴۱۶۱

جنایت با ١١ ضربه چاقو در غرب پایتخت

گروه حوادث_رسانه ها: روزنامه شهروند نوشت:ساعت ٨:٣٠ صبح روز چهارشنبه مأموران کلانتری ١١٨ ستارخان در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند كه مرد میانسالی در طبقه دوم یک آپارتمان چهار طبقه در خیابان مریم، حوالی میدان صادقیه به قتل رسیده است. تیم جنایی به دنبال رد قاتلی هستند که مرد ٤٦ ساله‌ای را با ١١ ضربه چاقو به قتل رسانده است.ساعت ٨:٣٠ صبح روز چهارشنبه مأموران کلانتری ١١٨ ستارخان در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند كه مرد میانسالی در طبقه دوم یک آپارتمان چهار طبقه در خیابان مریم، حوالی میدان صادقیه به قتل رسیده است.دقایقی بعد از اعلام این خبر قاضی مرادی، بازپرس ویژه قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی و کارشناسان پزشکی قانونی در صحنه جرم حاضر شده و مشغول تحقیقات درباره این پرونده شدند.تیم جنایی با حضور در صحنه وقوع جرم با جسد مرد ٤٦ساله‌ای مواجه شدند که با ١١ ضربه چاقو داخل اتاق‌خواب به قتل رسیده بود.
 
مقتول مهندس ساختمان و در یک شرکت مشغول کار بود و آثار دفاعی روی جسد وی مشاهده شد.
تحقیقات اولیه نشان داد همسر و دختر مقتول حدود هشت ماه قبل به آمریکا سفر کرده و در آن‌جا ساکن هستند، همسر مقتول پس از عدم پاسخگویی شوهرش با همسرخواهر خود تماس گرفته و از وی خواسته بود که به خانه مقتول رفته و از وی خبری بگیرد که باجناق مقتول پس از حضور در منزل مقتول و عدم بازکردن در خانه، با کلیدی که همراه داشت، در خانه را باز کرده، با جسد غرق در خون مقتول مواجه شده و پلیس را در جریان قرار داده بود.
بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که حدود دو روز از قتل می‌گذرد و همچنین بررسی‌ها نشان داد سرقتی از خانه مقتول صورت نگرفته بود و آثار تخریبی روی در خانه مشاهده نشد. همسایه‌های مقتول در تحقیقات اولیه گفتند که متوجه سروصدا از خانه مقتول نشده‌اند.
 
برچسب ها: جنایت حوادث