به روز شده در ۱۴۰۱/۰۷/۰۳ - ۱۹:۵۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۱۲/۲۸ ساعت ۱۰:۲۱
کد مطلب : ۱۴۵۵۶۶

ورود رسمی رونالدو به کورس کفش طلا

گروه ورزشی: کریستیانو در سال 2018 بی رقیب و مهار نشدنی به نظر می‌رسد و ديشب و در جشنواره گل رئال به خیرونا زننده 4 گل بود تا به مسی هشداری جدی داده باشد.
ورود رسمی رونالدو به کورس کفش طلا
به کزارش "ورزش سه"، در پایان دور رفت لالیگا، رونالدو در جدول گلزنان لالیگا 14-7 از مسی عقب بود. اعجوبه آرژانتینی که فصل را عالی شروع کرده بود، همچنان می درخشد اما حالا خطر بزرگی به نام رونالدو را بیخ گوش خود حس می کند. تا همین دو ماه پیش آقای گلی مسی حتمی به نظر می رسید اما در پایان هفته 29 لالیگا، حالا رونالدو به سه قدمی مسی رسیده است.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 رونالدو ديشب با ثبت یک پوکر برابر خیرونا، تعداد گل هایش را به عدد 22 رساند تا نه تنها از سوارز 21 گله عبور کند که حالا خود را در فاصله سه گل تا مسی می‌بیند. در جدول کفش طلای اروپا نیز محمد صلاح با 28 گل زده، شش گل از رونالدو پیش است اما با این روندی که رونالدو در پیش گرفته، بسیار محتمل است که او بتواند خود را به زودی در صدر جدول گلزنان قرار دهد. رونالدو حالا در 35 بازی این فصل خود 37 گل به ثمر رسانده است. همچنین این پنجاهمین دیداری بود که رونالدو موفق به زدن سه گل یا بیشتر می شد.
 

 

 

 واضح است که فوق ستاره پرتغالی در بهترین مقطع فصل به اوج دوران آمادگی رسیده و رئالی ها بسیار امیدوارند که بازهم روی شانه های او بتوانند تا فینال لیگ قهرمانان پیش بروند. رونالدو امشب نشان داد که برای تصاحب پنجمین کفش طلای خود خیز بلندی برداشته است.