کد QR مطلبدریافت لینک صفحه با کد QR

بارسلونا 4.............آ اس رم 1

گل به‌خودی و مسی؛ زوج طلایی بارسلونا

16 فروردين 1397 ساعت 12:19

گروه ورزشي: دیشب بارسلونا موفق شد با 4 گل در نوکمپ، آ اس رم ايتاليا را مغلوب کرده تا بخش زیادی از راه صعود به نیمه نهایی را طی کند.


نکته جالب این دیدار، تداوم گل به خودی های حریفان بارسلونا در فصل جاری بوده است. گل اول و دوم بلوگرانا در بازی دیشب توسط ده روسی و مانولاس، 2 بازیکن رم به ثمر رسید، در صحنه گل سوم نیز آلیسون با دفع ناقص خود به نوعی پاس گل جرارد پیکه را ارسال کرد و در صحنه گل چهارم، پاس اشتباه مدافع رم باعث شد لوییس سوارز اولین گل فصل خود را در لیگ قهرمانان به ثمر برساند.

 
البته این اولین باری نیست که چنین اتفاقی در لیگ قهرمانان برای بارسلونا رخ می دهد. پیش از این ژرمی متئو و کواتس از اسپورتینگ لیسبون و نیکولاو از المپیاکوس نیز در مرحله گروهی دروازه خود را برابر بارسلونا گشوده بودند. البته لوییس سوارز و دیگر بازیکنان بارسا، پرس شدید در محوطه حریف را عامل اشتباهات بازیکنان رقیب می دانند که بی شک این امر نیز بسیار تاثیرگذار است.
 
حالا گل به خودی تنها با یکی اختلاف، با 5 گل در تعقیب لیونل مسی که با 6 گل بهترین گلزن آبی اناری ها در لیگ قهرمانان محسوب می شود، قرار دارد و شاید در ادامه بازی ها و با استمرار این روند، در نهایت گل به خودی آقای گل این فصل بارسا لقب گیرد.
 

 

 

 

 

 


کد مطلب: 146568

آدرس مطلب :
https://www.baharnews.ir/news/146568/گل-به-خودی-مسی-زوج-طلایی-بارسلونا

بهار نیوز
  https://www.baharnews.ir