به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۲ - ۲۲:۱۰
 
۰
تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۱/۲۵ ساعت ۱۱:۲۰
کد مطلب : ۱۴۷۴۰۲

افزایش نرخ بلیت مترو از اول اردیبهشت

گروه جامعه: مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران، گفت: دستورالعمل های لازم برای اعمال نرخ های جدید مترو تدوین شده و از اول اردیبهشت این مصوبه اجرایی می شود.
افزایش نرخ بلیت مترو از اول اردیبهشت
فرنوش نوبخت در گفتگو با مهر،با بیان اینکه قیمت بلیت  مترو به صورت غیررسمی به شرکت بهره برداری  اعلام شده است، افزود: اما هنوز مصوبه رسمی قیمت بلیت مترو در سال ۹۷  به ما ابلاغ نشده است.
وی ادامه داد:  در حال حاضر فعالیت‌های لازم برای ابلاغ نرخ جدید بلیت مترو از اول اردیبهشت در حال انجام است.
نرخ شناور برای بلیت‌های تک‌سفره قابل اعمال نیست
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو با بیان این که نرخ شناور برای بلیت‌های تک‌سفره قابل اعمال نیست گفت: نرخ های متغییر تنها در کارت های اعتباری مبلغ‌دار و مدت‌دار اجرایی می‌شود و بیشترین تخفیف را مسافرانی که کمترین مسیر را طی می‌کنند، می‌گیرند. نرخ بلیت مترو در مسیرهای مختلف و تخفیف های آن کاملا مشخص شده است که در خصوص جزییات آن به زودی اطلاع‌رسانی می‌شود.
تفاوت کارت های اعتباری جدید
نوبخت با اشاره به اینکه تلاش می‌کنیم از اول اردیبهشت ماه زمینه اجرای نرخ های جدید بلیت‌های مترو فراهم شودگفت:  بلیت‌های اعتباری جدید با بلیت‌های مدت‌دار گذشته تفاوتی دارد. در گذشته یک اعتبار سالیانه  ثابتی بود که در طول یک سال از آن استفاده می شد، در حال حاضر اعتبار این کارت ها در دوره‌ها یک‌ماهه، سه ماهه و شش ماهه تعریف شده است  که مسافر باید این مبلغ را طی این مدت استفاده کند.
تدوین دستورالعمل کارت های اعتباری
مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تاکید کرد: دستورالعمل‌های کارت های اعتباری  تدوین شده و در حال صادر شدن است. همچنین لیست گروه هایی که شامل  تخفیف می شوند نیز مشخص شده است.
برچسب ها: مترو بليت مترو