به روز شده در ۱۴۰۰/۰۷/۰۵ - ۱۶:۱۱
 
۴۲
تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۸ ساعت ۱۶:۳۲
کد مطلب : ۱۵۶۵۶۳

خرید رپورتاژ آگهی با قیمت های رقابتی برای سئورپورتاژ ادز
 (www.reportaj.ir)اولین آژانس تبلیغاتی تخصصی در حوزه رپورتاژ آگهی در ایران است. رپورتاژ ادز با تکیه بر تجربه 10 ساله خود در حوزه رسانه و خدمات روابط عمومی خدماتی متفاوت را در حوزه انتشار رپورتاژ آگهی در سایت های خبری ارائه می نماید.

رپورتاژ آگهی چیست؟
رپورتاژ آگهی نوعی جدید از تبلیغات خبری است. در یک رپورتاژ آگهی شما می توانید خدمات ، محصولاتتان را در سایت های خبری معرفی نمایید. همچنین در هر رپورتاژ آگهی می توانید 3 الی 4 بک لینک فالو قرار دهید ، قرار دادن بک لینک در رپورتاژ آگهی می تواند رتبه سایت شما را در گوگل ارتقا دهد.

خرید رپورتاژ آگهی از رپورتاژ ادز
رپورتاژ ادز یکی از قدیمی ترین فعالان در حوزه رسانه و سایت های خبری در ایران است ، شما می توانید با خدمات رپورتاژ آگهی رپورتاژ ادز در بهترین سایت های خبری ایران تبلیغ رپورتاژ داشته باشید.
رپورتاژ ادز با توجه به ارتباط گسترده خود با سایت های خبری و خبرگزاری های مطرح ایران بهترین قیمت برای انتشار رپورتاژ آگهی را در اختیار شما قرار می دهد.

مشاوره رایگان برای انتشار رپورتاژ آگهی
برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه شروع کمپین های رپورتاژ آگهی می توانید از بخش تعرفه رپورتاژ آگهی باخبر شوید . و با تماس با بخش فروش شرکت از تعرفه ها و قیمت های پکیج های تبلیغاتی رپورتاژ باخبر شوید.

نگارش رپورتاژ آگهی
رپورتاژ ادز با داشتن چندین خبرنگار خبره در حوزه تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی می تواند بهترین گزینه برای تهیه و تالیف رپورتاژ آگهی برای شما باشد. اگر به دنبال تولید محتوا برای رپورتاژ آگهی هستید حتما از وب سایت Reportaj.ir  دیدن کنید. و با کارشناسان مجموعه برای نگارش رپورتاژ آگهی مشورت نمایید.

درباره رپورتاژ ادز
آژانس تبلیغاتی رپورتاژ ادز در سال 1393 پا به عرصه خدمات حرفه ای در حوزه رپورتاژ آگهی گذاشت ، رپورتاژ ادز به توجه به سابقه چندین ساله خود در حوزه رسانه و خبرگزاری های مطرح ایران توانسته تا کنون بیش از 4000 هزار پروژه و اخبار تبلیغاتی را در سایت های خبری منتشر نماید.
 
آژانس تبلیغاتی رپورتاژ ادز هم اکنون با بیش از 200 سایت خبری مطرح و قدرتمند ایران در ارتباط است ، گروه رپورتاژ به ارائه خدمات رپورتاژ آگهی ، خبر آگهی و پوشش خبری از رویداد ها و مراسم و نشست های خبری می پردازد ، این گروه به دلیل ارتباط تنگاتنگ با سایت های خبری و خبرگزاری های بزرگ توانسته خدمات رسانه ای مناسبی را در اختیار صاحبان کسب و کارها و ... قرار دهد.
 
برای اطلاعات بیشتر از شرایط انتشار رپورتاژ خبری و پوشش خبری مراسم و رویداد ها با شماره تماس های مجموعه در ارتباط باشید.
 
 شماره تماس دفتر مرکزی: 02166556973
 
شماره موبایل و تلگرام برای ارتباط مستقیم با مدیر روابط عمومی 09381224111