به روز شده در ۱۴۰۲/۰۶/۳۰ - ۱۲:۰۰
 
۴
تاریخ انتشار : ۱۳۹۲/۰۶/۲۹ ساعت ۰۱:۴۶
کد مطلب : ۱۶۴۶۰

استقبال بان‌کی‌مون از آزادی‌برخی‌زندانیان

گروه سیاسی: محمدجواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان که به منظور شرکت در مجمع عمومی سازمان ملل به نیویورک سفر کرده است، با بان‌کی‌مون، دبیرکل سازمان ملل دیدار و گفت‌وگو کرد.
استقبال بان‌کی‌مون از آزادی‌برخی‌زندانیان
بر اساس اعلام سایت رسمی سازمان ملل متحد، محمدجواد ظریف و بان‌کی‌مون ، درباره "همکاری رو به رشد ایران با جامعه بین‌المللی" در موضوعات مختلف مهم از جمله برنامه هسته‌یی ایران و نقشی که ایران می‌تواند در حل و فصل سیاسی بحران سوریه ایفا کند، رایزنی کردند. دبیرکل سازمان ملل در این دیدار با استقبال از آزادی تعدادی از فعالان سیاسی و روزنامه‌نگاران ایران که در زندان بسر می‌برند، از جمله نسرین ستوده، ابراز امیدواری کرد که دولت آقای روحانی به برداشتن گام‌ها برای محقق کردن وعده‌هایی که در انتخابات داده شده است، ادامه دهد. ظریف در پایان این دیدار در گفت‌وگویی با خبرنگاران، این دیدار را مثبت و خوب ارزیابی کرد که در آن دو طرف درباره برنامه هسته‌یی تهران و سایر گفت‌وگو کرده‌اند.
در همین خصوص ظریف گفت: در این دیدار درباره موضوعات مختلف مربوط به تمامی کشورها، از جمله ایران و سازمان ملل گفت‌وگو کردیم.

مازیار
United States
۱۳۹۲/۰۶/۲۹ ۰۱:۵۴
فرق رییس جمهوری که با خواست و رای مردم انتخاب میشه . . . .همینه دیگه.زنده باد ظریف.زنده باد روحانی.زنده باد هاشمی و خاتمی و اصلاحات.همینجوری ادامه بدید ما هم تا آخر حمایتتون می کنیم. (130982)